24/7 Carb Burner - chudnutie v spánku

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

CARB BURNER zrýchli váš metabolizmus a maximalizuje spaľovanie sacharidov aj tukov vo vašom tele počas dňa. Optimálna kombinácia denných a nočných tabliet umožňuje efektívne, ale zároveň prirodzené spaľovanie počas 24 hodín. Napomáha správnemu spánku a podporuje chudnutie aj počas odpočinku.

Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 114
Značka Valentus
Kategória Redukcia hmotnosti
 

Carb Burner je termín, ktorý sa používa pre produkty alebo metódy, ktoré slúžia na ničenie alebo spaľovanie uložených sacharidov v tele.

Tieto produkty môžu byť napríklad výživové doplnky alebo špeciálne diéty, ktoré majú pomôcť znížiť hmotnosť tým, že pomáhajú znižovať množstvo sacharidov, ktoré sa v tele ukladajú ako tuk.

Je dôležité si uvedomiť, že takéto produkty alebo metódy by mali byť používané iba ako doplnok k zdravej strave a cvičeniuFacebook příspěvek 940x788  px

Carb Burner je ideálny doplnok stravy pre dennú aj nočnú starostlivosť o váš metabolizmus a správne spaľovanie tukov a sacharidov. Denná kôra vám dodá dostatočné množstvo energie po celý deň a nočná sa postará o váš pokojný a ničím nerušený odpočinok.

Denná kôra: Podporuje bdelosť počas dňa a zlepšuje kognitívne funkcie. Zmierňuje únavu a podporuje vytrvalosť. Pomáha udržiavať krvný tlak a správnu funkciu kardiovaskulárneho systému. Zvyšuje celkovú energiu organizmu a podporuje spaľovanie tukov a sacharidov. 

Nočná kôra: Pomáha udržiavať zdravý krvný tlak a podporuje kardiovaskulárny systém. Odbúrava prebytočné sacharidy a tuky a stará sa o to, aby sa v ľudskom tele už ďalej neukladali. Zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje tvorbu melatonínu pre dobrý a dlhý spánok.

Návod na použitie: 2 tablety ráno dennej kôry a 2 tablety večer nočnej kôry. Zapiť dostatočným množstvo vody, vyhnite sa nápojom obsahujúci laktózu a alkohol. Tak dosiahnete maximálny účinok! 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.