BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Elixír života – unikátna synergia stoviek aktívnych látok,  pre ľahší život .

Dostupnosť Skladem
Môžeme doručiť do
6.2.2023
€83,82    
Kód tovaru 135
Značka BEWIT
Kategória Starostlivosť o pleť
 

BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR PRE ĽAHŠÍ ŽIVOT

Elixír života  – perfektná výživa, ktorej sila spočíva v  unikátnej synergii stoviek aktívnych látok  morských rias, púčikov rastlín, BIO certifikovaných rastlinných olejov, CTEO®* esenciálnych olejov av podpornej kyseline humínovej.

Vďaka uľahčujúcim zložkám môže byť aj veľmi  rýchlym a účinným riešením  mnohých nežiaducich stavov.

BENEFITY SUPER-VÝŽIVY BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR

  • 100% prírodné, CTEO® ​​certifikované esenciálne oleje v terapeutickej kvalite
  • Vysoko kvalitné a výživné, za studena lisované rastlinné oleje v BIO kvalite
  • BIO RAW výťažky z morských rias i púčikov rastlín
  • Podporná kyselina humínová
  • Jedinečné prvky definovaných energeticko-frekvenčných vlastností LIGHT, GOLD a DIAMOND ESSENCE

100% prírodné esenciálne oleje v certifikovanej terapeutickej kvalite

BEWIT COLDET – naša jedinečná, rokmi overená zmes CTEO® ​​certifikovaných esenciálnych olejov, ktorá môže podporiť  pocity očisty, pohody a harmónie . Veľmi príjemná vzpruha  nielen po ťažkom jedle .

Vysoko kvalitné, za studena lisované rastlinné oleje v BIO kvalite

BIO certifikované, za studena lisované rastlinné oleje - nenahraditeľný základ tohto elixíru. Nielenže sú výbornými nosičmi cenných esencií, obohacujú tiež zloženie výrobku o potrebné vitamíny, minerály, fytosteroly a  vysoký obsah omega-3 a 6 mastných kyselín, ktoré sú pre nás kľúčové .

Výťažky z morských rias i púčikov rastlín

BIO RAW OMEGA COMPLEX  obohacuje zloženie BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR o vysoko výživné a ľahko vstrebateľné  výťažky z BIO certifikovaných morských rias . Tie pochádzajú zo západného pobrežia Írska, teda z najčistejších vôd severného Atlantiku.

Výťažky z púčikov, ktoré sú súčasťou  BIO RAW GEMMA COMPLEXU , dopĺňajú zloženie výrobku o  mimoriadne hodnotné látky a vitálnu energiu ručne zbieraných púčikov rastlín , prerastajúcich divokou krajinou moravskosliezskych Beskýd.

Podporná kyselina humínová

Kyselina humínová – prírodná biologicky dostupná látka, ktorá môže byť účinným riešením mnohých nepríjemných stavov. [1]

Jedinečné ESSENCE

GOLD, LIGHT, DIAMOND ESSENCE – jedinečné  prvky definovaných energeticko-frekvenčných vlastností , pri výrobe ktorých používame 24k zlato.

VLASTNOSTI

BEWIT MERKABA ULTIMATE ELIXIR je charakteristický svojou  olejovou textúrou, zlatisto farbou a jemne bylinkovou chuťou . Prípadný sediment je prirodzenou vlastnosťou výrobku, jedná sa o kúsky rias a púčikov rastlín.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Jedna polievková lyžica  (4 g) nalačno minimálne  15 minút pred jedlom . Zapite pohárom vody.

V prípade dlhodobých kúr odporúčame po dobraní balení urobiť  týždennú pauzu , aby telo vďaka dodaným látkam rozpohybovalo svoje prirodzené mechanizmy.

Jedno balenie obsahuje cca 50 dávok.

Pred použitím odporúčame výrobok  dôkladne pretrepať . Prípadný sediment je prirodzenou súčasťou výrobku a nie je na závadu. Môže sa jednať o drobné úlomky rias.

*CTEO® ​​– vyjadrenie BEWIT noriem a protokolov, podľa ktorých kontrolujeme kvalitu našich esenciálnych olejov. Tie zahŕňajú postupy na získavanie, prepravu, skladovanie, balenie a expedíciu esencií.

ZDROJE

[1] KMS, I.; A., S.; JM, G.; a kol. Látky humínových kyselín v živočíšnom poľnohospodárstve. Pakistan Journal of Nutrition  2005 , 4 (3), 126–134.


Ø VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

Obsah mastných kyselín na 100 g
Nasýtené mastné kyseliny 9,9 g
Mononenasýtené mastné kyseliny 54,4 g
Polynenasýtené mastné kyseliny 26,6 g

Zloženie: BIO RAW OMEGA COMPLEX (Chaluha pilovitá, Chaluha bublinatá, Kelpa, Chaluha Pelvetia canaliculata, Mořská řasa Kombu, Mořské špagety, Atlantik spirulina, Čepelatka cukrová, Čepelatka jedlá, Puchratka kadeřavá, Mořská řasa Dulse, Slunečnicový olej), BIO RAW Olej z černého kmínu, BIO Konopný olej, BIO Meruňkový olej, BIO Švestkový olej, BIO Višňový olej, BIO RAW Hořčičný olej, BIO Olej z ostropestřce mariánského, BIO Olivový olej, BIO Avokádový olej, COLDET směs esenciálních olejů (Pomeranč, kmín římský, fenykl, kadidlovník pilovitý, grapefruit, anýz, máta peprná, bazalka, citron, kurkuma kořen, bazalka posvátná, rozmarýn, pelyněk, geránium, kopaiva, zázvor, kadidlo posvátné (Boswellia sacra), kadidlo (Boswellia carterii), kopál vonný, heřmánek pravý), BIO RAW GEMMA COMPLEX (BIO pupeny kaštanovníku setého, BIO pupeny buku lesního, BIO pupeny třešně obecné, BIO pupeny višně obecné, BIO pupeny ořechu vlašského, BIO pupeny jabloně domácí, BIO pupeny lípy srdčité, BIO slunečnicový olej, BIO levandule esenciální olej), BIO RAW Červený pomeranč esenciální olej, Huminová kyselina, Kadidlovník pilovitý esenciální olej, BIO Levandule esenciální olej (DIAMOND, GOLD, LIGHT ESSENCE).

Nariadenia Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať pri výrobkoch neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Na zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

 

TECHNOLÓGIA A PROCES VÝROBY

100% čisté a prírodné

Všetky zložky obsiahnuté v produkte sú 100% čisté a prírodné, nesyntetické.

 

 

 

 

Esencia z 24k zlata

Výrobok obsahuje prírodné zložky, ktoré sú špeciálne upravené a vystavené harmonickému energeticko-frekvenčnému pôsobeniu s použitím 24k rýdzeho zlata. Jedná sa o jedinečnú BEWIT technológiu, pri ktorej sú kombinované moderné vedecké prístupy a technológie s tradičnými spagyristickými a inými metódami. Cieľom je maximalizovať účinnosť prípravku v ktorom je použitá.

 

 

AHINSA

Etický prístup spočíva v úcte ku všetkému živému.

 

 

 

 

DIAMANTOVÁ PODSTATA

Výrobok obsahuje prírodné zložky, ktoré sú špeciálne upravené a vystavené harmonickému energeticko-frekvenčnému pôsobeniu s použitím 24k rýdzeho zlata a minerálu Šungit. Jedná sa o jedinečnú BEWIT technológiu, pri ktorej sú kombinované moderné vedecké prístupy a technológie s tradičnými spagyristickými a inými metódami. Cieľom je maximalizovať účinnosť prípravku v ktorom je použitá.

 

 

GEMMA KOMPLEX

Vo výrobku sú za studena získané extrakty z púčikov rastlín, ako napríklad púčiky gaštanovníka siateho, buku lesného, ​​čerešne obyčajnej, orecha vlašského a ďalších. Gemma Complex nájdete v našej holistickej kozmetike av Prawteinoch, kde vždy uvádzame presné zloženie.

 

 

 

Laboratórne testované

Presné zloženie a kvalitu esenciálnych olejov kontrolujeme na svetovo unikátnej úrovni, a to v našom ostravskom laboratóriu. Bližšie informácie k metódam, vďaka ktorým spoznávame tajomstvo týchto jedinečných darov prírody, sa dozviete tu. 

Viete, že si môžete analýzu oleja stiahnuť na karte každého produktu, a to pod záložkou "Na stiahnutie"? Alebo si rovno prezrite ukážkový príklad esenciálneho oleja Palmarosa.

 

 

SVETLÁ PODSTATA

Výrobok obsahuje prírodné zložky, ktoré sú špeciálne upravené a vystavené harmonickému energeticko-frekvenčnému pôsobeniu. Jedná sa o jedinečnú BEWIT technológiu, pri ktorej sú kombinované moderné vedecké prístupy a technológie s tradičnými spagyristickými a inými metódami. Cieľom je maximalizovať účinnosť prípravku v ktorom je použitá.

 

 

 

FREKVENCIA MERKABY

Merkaba je hebrejský výraz na vyjadrenie tzv. „posvätnej geometrie“ energetického tela. Výrobok harmonizujeme unikátnymi frekvenčno-informačnými postupmi. Patrí medzi ne napríklad energia drahokamov, pyramidálna energia, harmonické hudobné frekvencie, frekvencia vybraných tónov a ladičiek, sila modlitby a ďalšie harmonizačné postupy.

 

 

 

VYROBENÉ S LÁSKOU

Výrobok vyvíjame a vyrábame v atmosfére lásky, harmónie as myšlienkou prospešnosti pre všetkých, ktorí ho používajú.

 

 

 

 

VEGETÁRIAN

Výrobok je vhodný pre vegánov. Neobsahuje a ani pri jeho vývoji, výrobe a testovaní sme nepoužili žiadne živočíšne časti.