CHUDNUTIE S NAJZDRAVŠIE KÁVOU NA PLANÉTE.

CHUDNUTIE S NAJZDRAVŠIE KÁVOU NA PLANÉTE.

Brazília je krajinou, ktorá sa radí medzi najväčšie pestovateľov kávy Arabika, vďaka pásme, v ktorom sa nachádza je káva veľmi kvalitný a chutí. Kávovník je pôvodom z Etiópie. Čoskoro po jeho objavení sa začal pestovať a kultivovať v arabských krajinách.

Odtiaľ bola semená prenesená do Indie, Brazílie, na Kubu, Kostariku a do ďalšej krajín. Káva je dnes jedna z najviac obchodovateľných potravín a významným vývozným artiklom a centrá jej pestovania nájdeme v Kolumbii, Vietname, Mexiku,

Peru a Indonézii. Poznáme na 60 odrôd Coffea Robusta a Coffea Arabica. Robusta je cenovo lacnejšie, chuťovo krémovejšia, má viac kofeínu, je kvalitný dobíjač energie, vďaka nej vydržíte pracovať dlho do noci. Arabica patrí k cenovo drahším, obsahuje menšie množstvo kofeínu, je jemnejšia. Europa Joe Brazil kvalitné Arabicu obsahuje. 

Valentus Prevail Europa Joe Brazil  je špeciálne vyvinutý s prírodnými látkami potláčajúcimi chuť k jedlu a prísadami, ktoré pomáhajú detoxikovať vaše telo, Prevail Trim je skvelým doplnkom k akémukoľvek programu chudnutia

Naše Valentus Prevail Europa Joe Brazil  je zložená z prírodných látok potláčajúcich chuť k jedlu, látok príjemných na pocit a detoxikačných zložiek.

Nie je žiadnym tajomstvom, že chudnutie nie je ľahká úloha, preto sme vytvorili  Valentus Prevail Europa Joe Brazil 
Káva Valentus Brazílska tmavá pečená.Zaručena strata hmotnosti je vyrobená z prírodných prospešných zložiek, vďaka ktorým je tento jedinečný vzorec úžasný.

Valentus Prevail Europa Joe Brazil  je skvelým doplnkom vášho programu chudnutia.
Exkluzívna funkčné káva určená na riadenie chuti do jedla, reguláciu príjmu cukru a tukov, podpore a zameranie zdravie mozgu, povznesenie nálady a podpore zdravých antioxidantov.

Chudnutie s najzdravšie kávou na planéte. Vďaka pražiacom výrobkom Valentus Slim zažívajú ľudia na celom svete nový druh zdravia a vitality.