Čokoládová diéta na chudnutie

 

diéta na chudnutie čokolády

Diéta na chudnutie čokolády

Optimálne kakao pre konečnú diétu na chudnutie čokolády!

Milenci čokolády Radujte sa, teraz máte diétu na chudnutie čokolády a pijete prírodné čokoládový nápoj!

Jeden z najchutnejších pochúťok všetkých čias sa stal najchutnejším fórom pre správu váhy na svete. S kakaom pochádzajúcim z najskvelejších kakaových bôbov na planéte a vedecky formulovaným tak, aby nielen ochutnal úžasné, ale aby skutočne pomohol potlačiť vašu chuť k jedlu.

Slimroast Optimum Cocoa  sa nazýva "Jedným z najlepšie strážených tajomstiev, ktorá riadi hmotnosť!"

Veľa našich zákazníkov teraz pridáva Optimum Cocoa ako alternatívna nápoj k Optimum Coffee v našom diétnom programe Optimum Coffee. Jeden deň káva ďalšie čokoláda alebo ranná káva pm čokoláda! Nielen, že je to čistá zhovievavosť, ale tiež pomáha vo vašom rozpočte.

Čokoládová strava je ideálny pre každého, kto proste miluje čokoládu! Môžete si dopriať a pritom získať výsledky chudnutia. 

Cena a objednávanie stravy s čokoládou pri chudnutí

Kliknutím na "Kúpiť" sa dostanete priamo na bezpečnú stránku objednávky na webe Valentus.
UPOZORNENIE: Všetky ceny a objednávky sú v amerických dolároch - poštovné a predajné dane nie sú zahrnuté.

Podrobné informácie o nápoji Optimum Cocoa Drink nájdete na nasledujúcej stránke kliknutím na nižšie uvedený odkaz:

SlimRoast Optimum Cocoa

1. Nápoj JEDEN SLIMROAST OPTIMUM COCOA PRED BREAKFAST
Pite 1 Optimum Cocoa prvá vec ráno, 15-30 minút pred raňajkami. Nepoužívajte tradičné mliečne výrobky ani cukor. Ak je to žiaduce, nahraďte ho mandľovým alebo kokosovým mliekom a oslaďte stevie alebo výťažkom z guavy.

2. NÁPOJE JEDNÉHO KOŠÍKA PRED Dinner
Vypite 1 optimálnu kakao popoludní 30-60 minút pred večerou. Ak cítite citlivosť na prírodné zložky, jednoducho začnite používať 1/3 až 1/2 odmerky a v nasledujúcich dňoch a týždňoch postupne zvyšujte.

Zaznamenajte svoju počiatočnú hmotnosť a počiatočné merania a zaznamenávajte ich každý deň v rovnakom čase. Niektorí ľudia tiež radi kupujú niekoľko fotografií svojho východiskového tela, aby slúžili ako motivácia. Fotografujte priamo z boku a zo strany. Toto je len pre váš osobný záznam. Nezabudnite tiež vypiť veľa vody - 8 až 12 pohárov denne. Toto je kritická súčasť každej cesty k chudnutiu. *

Produkty Valentus sú formulované a dodávané z Utahu v USA. Valentus sa dodáva do viac ako 65 krajín po celom svete. Ak chcete zistiť, či sa dodávajú do vašej krajiny, použite pole rozbaľovacieho zoznamu Krajina na stránke objednávky. Poštovné a dane sa budú líšiť v závislosti od krajiny, z ktorej objednávate.

Valentus je presvedčený o kvalite našich výrobkov a ich požadovaných účinkoch. Pokiaľ z akýchkoľvek dôvodov nie ste s našimi produktmi spokojní, jednoducho vráťte akékoľvek neotvorené krabice v nezmenenom stave do 90 dní od dátumu vašej prvej objednávky. Valentus vám vráti 100% ceny, hodnotené pre akýkoľvek vrátený produkt, ktorý spĺňa štedrou politiku vrátenia Valentus. S prípadnými otázkami nás prosím kontaktujte.

* Zrieknutie sa zodpovednosti:  Výsledky chudnutie a zdravotné prínosy sa budú pri jednotlivých osôb líšiť a nebudú zaručené. Vyhlásenia uskutočnené na týchto webových stránkach nebola US Food & Drug Administration vyhodnotená. Účelom týchto produktov nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať žiadne choroby. Informácie poskytované na tejto webovej stránke nenahrádzajú osobné konzultácie s lekárom a nemali by byť považované za individuálnu lekársku pomoc. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom pred začatím akejkoľvek doplnok alebo chudnutie program