Europa Joe CZECH - Špecialita v podobe čiernej pečené kávy

Špecialita v podobe čiernej pečené kávy

Radi skúšate niečo nové v oblasti nápojov? Vyskúšajte novinku - chutný a zdravý nápoj, ktorým je  čierna pečená káva . Okrem toho, že si na nej naozaj pochutnáte a dodá vám okamžitú dávku energie, má tento nápoj skvelé účinky aj v ďalších oblastiach.

Okrem iných vám tiež môže pomôcť so zhodením prebytočných kilogramov. Pomáha totiž z tela vyplavovať toxíny a škodlivé látky. Pochutnajte si na tomto nápoji a vyskúšajte na vlastnej koži chudnúci efekt. Ideálne je, ak si ju doprajete hneď ráno a nalačno. Tým sa stane skvelým diétnym pomocníkom.

blahodarné účinky

Ďalšími blahodárnymi účinkami, ktoré vám pravidelné pitie tohto výborného nápoja prinesie, je napríklad zlepšenie nálady, zvýšenie koncentrácie a schopnosti sústrediť sa, podpora prirodzenej hladiny cukru v tele, podpora látkovej výmeny, povzbudenie fungovanie kardiovaskulárneho systému a ďalšie. Je teda viac než evidentné, že vám prinesie veľa pozitív v rôznych zdravotných oblastiach. A vďaka tomu, že potláča chuť do jedla a na sladké a podporuje látkovú výmenu, kilogramy sa vám budú zhadzovať takmer sama.

Naštartuje metabolizmus. Znižuje pocity hladu .Podporuje spaľovanie tukov. Zlepšuje sústredenie a náladu .Zvyšuje energiu Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

Nie je žiadnym tajomstvom, že chudnutie nie je ľahká úloha, a preto s ním každý deň bojujú milióny ľudí. Schudnite a pritom si užívajte svoje obľúbené jedlo! Objavte nový rad nápojov na chudnutie prirodzenej hmotnosti od Valentus a zažite nový druh zdravia a vitality.  

Objednávka po telefóne 775 054 870  

Objednávka bude realizovaná cez výrobcu Valentus alebo môžte aj sami  tu v odkaze 

Schudnite a pritom si užívajte svoje obľúbené jedlo! Objavte nový rad nápojov na chudnutie prirodzenej hmotnosti od Valentus a zažite nový druh zdravia a vitality.  

Formulovaný s najlepšími prírodnými ingredienciami z niektorých z najzachovalejších miest na svete!

Chceme, aby to bolo oveľa jednoduchšie, preto sme vytvorili Čierna pečená káva SLIMROAST Europa Joe, ktorá je navrhnutá tak, aby posunula vašu váhu na ďalšiu úroveň! Čierna pečená káva Neurologický systém pre optimálny výkon nemožno dosiahnuť pomocou jedinej živiny, vyžaduje to "hromadu" (alebo skupinu) niekoľkých nezávislých živín, ktoré spolupracujú.

Cítiť sa dobre bude pre vás normálne.

Máme výsledky !!!Európska káva Joe

 • Objednať od výrobcu  tu
 • Objednať v CZ  tu
 • Objednať v SK  tu
 • Objednať v PL  tu 

Čo robí Čierna pečená káva Europa Joe tak dobre?

 • Potlačte chuť k jedlu
 • Spravujte svoju váhu
 • Zvýšte svoju energiu
 • Zvýšte svoju náladu

132000647 3550642088304847 6619799567946485176 n

podporuje funkčnosť imunitného systému pozitívny účinok na metabolizmus prírodné zložky na podporu nechuti k jedlu zvýšená energia, lepšia nálada a koncentrácia

Brazília 4

Čo robí Europa Joe Brazil pečená káva SLIMROAST Optimum tak dobre? Potlačte chuť k jedlu Spravujte svoju váhu ...

JOE

  Naštartuje metabolizmus. Znižuje pocity hladu .Podporuje spaľovanie tukov. Zlepšuje sústredenie a náladu .Zvyšuje energiu Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi 

talianska 9

Europa Joe Italian pečená káva SLIMROAST Optimum. Schudnite a pritom si užívajte svoje obľúbené jedlo! Objavte nový rad nápojov na chudnutie prirodzené hmotnosti od ...

Hlavné prísady:

kofeín Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofeín, čo je vysoko koncentrovaný kofeín, ktorý sa lisuje za sucha z kávových zŕn a listov. Podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus. Podporuje bdelosť a mozgovú činnosť.

L-tyrozín

Je aminokyselina, ktorú si telo prirodzene vytvára samo. Ale keď je človek v strese, pod tlakom, málo spí alebo je chorý, tak telo nie je schopné si L-Tyrozín tvoriť samo a to má potom za následok únavu, depresiu alebo znížené libido.

Pikolinát chromitý

Pomáha k normálnej hladine krvného cukru, zlepšuje využitie sacharidov v organizme a znižuje chuť na sladké. Prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu. Zlepšuje krvný obeh a pomáha pri rekonvalescencii po infarkte.

 • naštartuje metabolizmus
 • Znižuje pocity hladu
 • Podporuje spaľovanie tukov
 • Zlepšuje sústredenie a náladu
 • zvyšuje energiu
 • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

Návod na použitie

 • Zmiešajte 1 sáčok s 250 ml teplej vody, môžete dochutiť ako vašu bežnú kávu (mlieko, cukor).
 • Dodržujte pitný režim. Produkt užívajte 6 dní a potom 1 deň pauza. Balenie obsahuje 24 vrecúšok.
 • Neobsahuje lepok, bez chemických látok a glutamátu. Vegan. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívanie liekov konzultujte najprv so svojím lekárom, než začnete produkt používať.
 • Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí. Káva Azera (Coffea Arabica), L-tyrozín, bezvodý kofeín (98%), prírodné farbivo, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), vitamín B6 (ako pyridoxín HCl), chróm (ako chróm pikolinát)

Nový obľúbenec medzi pijanov kávy. Europa Joe Coffee  je skvelý doplnok k vášmu programu chudnutia. S kávou  Europa Joe  môžete nielen ľahko ovládať svoju váhu, ale tiež si zamilujete chuť tejto lahodnej kávy!

relaxačný-1979674_1920