KĽÚČOM K ZDRAVIU JE POSILNENIE ZAŽÍVACIEHO SYSTÉMU.

KĽÚČOM K ZDRAVIU JE POSILNENIE ZAŽÍVACIEHO SYSTÉMU.

Keďže premieňa potraviny, ktoré jeme, na látky, ktoré dokáže absorbovať a kvalitne spracovať. Črevá nielen, že trávia pozostatok (zvyšky) potravy, ale aj zabraňujú prenikaniu nečistôt do nášho tela, ako sú toxíny a jedovaté látky, vstrebáva sa v nich prísun vitamínov a minerálov, všetko nepotrebné odchádza z tela von.

Pri zlej funkcii čriev dochádza k rôznym zápalom, bolesti brucha, telo sa plní toxíny, zlyhávajú iné orgány a trpia zažívací trakt. Dochádza k únave, vyčerpanosti, alergiám, kožným problémom a podobne. O čreva je potrebné sa starať. S Prevail Relief Valentus budete mať nad svojím zdravím kontrolu. Stačí užívať denne.

V zdravom zažívacom systéme bude telo absorbovať potrebné živiny a správne vylučovať potravinové zložky, ktoré nevyužíva, zdravým a pravidelným vyprázdňovaním. 

Väčšina jedál, ktoré dnes konzumujeme, sú bohužiaľ varené a spracované, napríklad cestoviny, chlieb, mäso, konzervy, rýchle občerstvenie, sladkosti. Tepelné spracovanie potravín a ich pasterizácie môže deaktivovať niektoré prirodzene sa vyskytujúce enzýmy a zmeniť ich výživový obsah. 

Keď je tráviaci systém namáhaný, môže vytvárať pocit nepohodlia, nepokoja, dlhodobý pocit plnosti a pozastaviť každodenné vyprázdňovanie. Prevail Relief Valentus Stačí užívať denne.