Kvalitná čokoláda na chudnutie? Neveríte?

Existuje niekoľko štúdií, ktoré ukazujú, že konzumácia kvalitnej čokolády môže mať pozitívny vplyv na chudnutie . Avšak, je dôležité vedieť, že nie všetky druhy čokolády sú tiež prospešné pre chudnutie.

Europa cocoa valentus tu

Kvalitná čokoláda obsahuje vysoký podiel kakaa (najmenej 70%), čo znamená, že obsahuje viac antioxidantov a menej cukru ako mliečna čokoláda. Antioxidanty pomáhajú chrániť telo pred poškodením buniek a môžu tiež pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi.

Ďalším dôležitým faktorom je, že kvalitná tmavá čokoláda môže pomôcť regulovať chuť do jedla a znížiť pocit hladu. To môže byť užitočné pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť, pretože im to môže pomôcť kontrolovať svoje príjem kalórií.

Je však dôležité mať na pamäti, že aj keď kvalitná čokoláda môže mať pozitívny vplyv na chudnutie, stále by mala byť konzumovaná v primeraných množstvách. Prebytok cukru a tuku stále môže viesť k prírastku na váhe.

KVALITNÁ ČOKOLÁDA, KTORÁ POMÔŽE S CHUDNUTÍM

Aké účinky môžete očakávať?

V prvom rade si pamätajte, že nejde o diétu založenú na konzumácii čokolády . Ide len o spôsob, ako ukojiť svoju túžbu po sladkom bez toho, aby ste narušili svoje zdravie a chudnutie. Europa cocoa valentus podporuje fungovanie imunitného systému a podporuje aj funkcie metabolizmu. 

Vďaka tomu zhodíte prebytočné kilá.  Okrem toho tiež zvýši vašu energiu, zníži chuť do jedla a zlepší vašu náladu počas celého dňa. Existuje hneď niekoľko spôsobov, ako si tento produkt vychutnať. 

Môžete si užiť vynikajúcu horúcu čokoládu.  Vhod vám určite príde aj tyčinka, ktorá je dokonalá na cesty alebo do práce na vzpružení počas náročného dňa. Môžete si ju dať nielen na raňajky, ale aj v popoludňajších hodinách, kedy dostanete chuť na sladké. Pri desiate ju môžete pridať do jogurtu alebo ráno do vločiek.

Túžite po schudnutí pár prebytočných kíl, ale nedokážete sa udržať pred sladkosťami? 

Existuje pomerne jednoduché riešenie. Europa cocoa valentus je veľmi kvalitná belgická čokoláda, ktorá vaše zdravie a cestu za krásnou postavou len podporí. Pritom je ale príjemne sladká, výborne chutí a má veľmi pozitívny vplyv na celé telo.

Europa Joe Cocoa v Česku tu

Široký mrakodrap 160x600  px - Instagram příspěvek_1