NESEĎTE LEN NA ZADKU.

NESEĎTE LEN NA ZADKU. POKIAĽ CHCETE MAŤ SILNÚ IMUNITU, DOPĹŇAJTE DO SVOJHO TELA VITAMÍNY A MINERÁLY A NESEĎTE LEN NA ZADKU, ALE SA AJ HÝBTE. IMÚNNY SYSTÉM JE NIEČO, ČO JE POTREBNÉ CHRÁNIŤ A STARAŤ SA O NEHO. JE TO SÚHRA PRÍJMU A VÝDAJA.

Keď organizmu dáme všetko dôležité pre správne fungovanie, odmení nás silnou imunitou. Bežné prejavy zlyhania imunity pozná asi každý z nás - únava, vyčerpanosť, choroba. Ako sa tomu vyhnúť?

C-DEFENZ Valentus dodáva do tela dôležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chráni pred stresom, znižuje pocit únavy, dodáva prísun energie. 

 

Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité? Ich nedostatok spoznáte, telo vám samo povie, čo mu chýba. U horčíka (magnézia) dochádza pri vyplavenie z tela a jeho nedostatku k svalovým kŕčom a bolestiam hlavy.

Môže sa objaviť nespavosť, tras, celková slabosť a brnenie končatín, točenie hlavy, zrýchlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje sa síce v ovocí a zelenine a orechových plodoch, ale vyplavuje sa denne z tela von: stresom, fyzickým pohybom a nemožno ho v tele udržať, musí sa dopĺňať. 

Zinok a vitamín E majú vplyv na rast, vývoj, zdravé nechty a vlasy. Hojenie rán, plodnosť, stav pleti. Zinok má tiež vplyv na duševný vývoj človeka. Zdrojom sú potraviny a semienka, strukoviny, žĺtky. Ak sa nechcete strážiť, či máte týchto minerálov a vitamínov dostatok a chcete predísť následkom, zjednodušte si život a doplňte všetko potrebné s C-DEFENZ Valentus , stačí si dať dve kapsuly denne, zapiť vodou a máte vyriešené.  

Veľmi dôležitý je vitamín D, ktorý vzniká pri opaľovaní na slniečku. Pri jeho nedostatku nie len kazia zuby, ale dochádza k deformácii kosti a svalových kŕčom. Posilňuje obranyschopnosť organizmu a jeho odolnosť proti infekciám, rovnako ako vitamín C.

Vitamíny z radu B sú pre telo nenahraditeľné. Majú vplyv snáď na všetko, nech je to chuť k jedlu, dobrá nálada, energia, sústredenosť, správna funkčnosť nervového systému, pokojné spanie, odolnosť voči infekciám. C-DEFENZ Valentus je zdrojom všetkých týchto dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre telo. Posilňuje imunitu pri fyzickej námahe a pomáha odolávať stresu. 

C-DEFENZ VALENTUS NOVÁ GENERÁCIA VÝŽIVY

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 


efekt lupa
cdefenz
 
 
     

Nová generácia výživy je tu! Imunitný podpora je teraz POTREBA viac ako inokedy!  

Dobré imunity je ťažké dosiahnuť iba pri správnej strave, preto sme vyvinuli naše kapsule C-DefenZ podporujúce imunitu plné najvyššieho množstvo vitamínov a živín. Začnite svoj deň SILNÝ!

Silná imunita je veľmi dôležitá a veľmi ťažko ju dosiahnuť iba za pomoci stravy. Preto je treba podporiť svoju imunitu užívaním vitamínov. Prevail CDefenZ pomáha  podporovať a chrániť imunitný systém  vášho tela.

Vitamín D  je známy ako slnečný vitamín a je ťažké udržať potrebnú hladinu tohto vitamínu v tele počas celého roka. Vitamín C sa nachádza v rôznych druhoch ovocia a zeleniny, ale v tele sa neukladá a preto je potrebné jeho dávku doplniť.

benefity:

  • podporuje a chráni imunitný systém
  • znižuje únavu a pocit vyčerpania
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • má pozitívny vplyv na metabolizmus