NESEĎTE LEN NA ZADKU.

NESEĎTE LEN NA ZADKU.

NESEĎTE LEN NA ZADKU. POKIAĽ CHCETE MAŤ SILNÚ IMUNITU, DOPĹŇAJTE DO SVOJHO TELA VITAMÍNY A MINERÁLY A NESEĎTE LEN NA ZADKU, ALE SA AJ HÝBTE. IMÚNNY SYSTÉM JE NIEČO, ČO JE POTREBNÉ CHRÁNIŤ A STARAŤ SA O NEHO. JE TO SÚHRA PRÍJMU A VÝDAJA.

Keď organizmu dáme všetko dôležité pre správne fungovanie, odmení nás silnou imunitou. Bežné prejavy zlyhania imunity pozná asi každý z nás - únava, vyčerpanosť, choroba. Ako sa tomu vyhnúť?

C-DEFENZ Valentus dodáva do tela dôležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chráni pred stresom, znižuje pocit únavy, dodáva prísun energie. 

 

Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité? Ich nedostatok spoznáte, telo vám samo povie, čo mu chýba. U horčíka (magnézia) dochádza pri vyplavenie z tela a jeho nedostatku k svalovým kŕčom a bolestiam hlavy.

Môže sa objaviť nespavosť, tras, celková slabosť a brnenie končatín, točenie hlavy, zrýchlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje sa síce v ovocí a zelenine a orechových plodoch, ale vyplavuje sa denne z tela von: stresom, fyzickým pohybom a nemožno ho v tele udržať, musí sa dopĺňať. 

Zinok a vitamín E majú vplyv na rast, vývoj, zdravé nechty a vlasy. Hojenie rán, plodnosť, stav pleti. Zinok má tiež vplyv na duševný vývoj človeka. Zdrojom sú potraviny a semienka, strukoviny, žĺtky. Ak sa nechcete strážiť, či máte týchto minerálov a vitamínov dostatok a chcete predísť následkom, zjednodušte si život a doplňte všetko potrebné s C-DEFENZ Valentus , stačí si dať dve kapsuly denne, zapiť vodou a máte vyriešené. 

 

Veľmi dôležitý je vitamín D, ktorý vzniká pri opaľovaní na slniečku. Pri jeho nedostatku nie len kazia zuby, ale dochádza k deformácii kosti a svalových kŕčom. Posilňuje obranyschopnosť organizmu a jeho odolnosť proti infekciám, rovnako ako vitamín C.

Vitamíny z radu B sú pre telo nenahraditeľné. Majú vplyv snáď na všetko, nech je to chuť k jedlu, dobrá nálada, energia, sústredenosť, správna funkčnosť nervového systému, pokojné spanie, odolnosť voči infekciám. C-DEFENZ Valentus je zdrojom všetkých týchto dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre telo. Posilňuje imunitu pri fyzickej námahe a pomáha odolávať stresu. 

 

efekt lupa
cdefenz
 
 
140938175 10219074293196732 1127643399308738292 n
 
   

Nová generácia výživy je tu! Imunitný podpora je teraz POTREBA viac ako inokedy!  

Dobré imunity je ťažké dosiahnuť iba pri správnej strave, preto sme vyvinuli naše kapsule C-DefenZ podporujúce imunitu plné najvyššieho množstvo vitamínov a živín. Začnite svoj deň SILNÝ!

Silná imunita je veľmi dôležitá a veľmi ťažko ju dosiahnuť iba za pomoci stravy. Preto je treba podporiť svoju imunitu užívaním vitamínov. Prevail CDefenZ pomáha  podporovať a chrániť imunitný systém  vášho tela.

Vitamín D  je známy ako slnečný vitamín a je ťažké udržať potrebnú hladinu tohto vitamínu v tele počas celého roka. Vitamín C sa nachádza v rôznych druhoch ovocia a zeleniny, ale v tele sa neukladá a preto je potrebné jeho dávku doplniť.

benefity:

  • podporuje a chráni imunitný systém
  • znižuje únavu a pocit vyčerpania
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • má pozitívny vplyv na metabolizmus
 
Viete, ako zistiť aký krém je najlepší na vrásky?
Viete, ako zistiť aký krém je najlepší na vrásky?

Viete, ako zistiť aký krém je najlepší na vrásky? Zistiť, aký je najlepší krém proti vráskam, nie je až tak zložité, ak dáte na odporúčania ostatných alebo si prečítate rôzne recenzie na internete. Pri výbere vždy rozhoduje typ pleti, vek a či chcete krém na vrásky okolo očí alebo na tvár. Pleť s nárastom veku starne, stráca svoju pružnosť a je pomalší na hojenie a regeneráciu. Potrebuje pomoc z vonku. Tieto vrásky sú do našu tváre vryté každodenné mimikou, najviac ich je na čele. Poradí si aj s vačky pod očami. INSTANT YOUTH VALENTUS je jeden z najlepších krémov, vďaka ktorému môžete vyzerať mladšie a znížite výskyt vrások za pár minút. Máte v tvári vejáre vrások? Okolo nosa, úst, očí a na čele sa tvoria vejáre vrások, ktoré rozčuľujú nejednu ženu. Muži vrásky ...

Aký má imunita vplyv na naše zdravie?
Aký má imunita vplyv na naše zdravie?

Aký má imunita vplyv na naše zdravie? Všetci vieme, že ak je narušená imunita, máme väčšiu náchylnosť k chorobám. Dá sa tomu predísť posilnením organizmu a všetkým, čo imunite prospieva. Takže viac spať, hýbať sa, mať prísun vitamínov a minerálov a hlavne sa vyhnúť vyčerpanosti, ktorá je spúšťačom choroby. Dôležitá je obranyschopnosť, pomáha prekonať infekciu a tú podporíte cvičením, prechádzkami, fyzickou aktivitou a pobytom na čerstvom vzduchu. S Previall Immune Boost Valentus nemusíte riešiť, kedy si vezmete vitamín C, pôjdete zabehať alebo zahryznete do jablka. Je celý nabitý imunitou a prírodnými vitamínmi a minerálmi, ktoré podporujú stabilný zdravie počas celého roka. Môže sa používať každý deň na podporu zdravého imunitného systému. Je vhodný aj pre tehotné ženy ...

Hnedé a tmavé pigmentové škvrny v tvári
Hnedé a tmavé pigmentové škvrny v tvári

Hnedé a tmavé pigmentové škvrny v tvári, v oblasti dekoltu alebo na pažiach a rukách, sú veľkým trápením pre mnoho žien a mužov. Najčastejšie ide o klasický prejav starnutia. Tieto škvrny nie sú nebezpečné a nerobia žiadne ťažkosti (pokiaľ nie sú vystúpené alebo nemení viditeľne tvar), ide len o kozmetický problém. Hnedé škvrny sú výsledkom mnohoročného vystavovanie pokožky slnečným lúčom a ich ultrafialovému žiareniu a tiež vznikajú vplyvom prostredia, v ktorom žijeme. Medzi týmito škvrnami sa však môže objaviť aj vážnejší problém, preto odporúčame pravidelné vyšetrenia podozrivých znamienok a škvŕn u lekára. Na tvár používajte krém Skinn Body Angeless, minimalizuje výskyt stareckých škvŕn. . Odstrániť škvrny z povrchu kože nie je vôbec jednoduché. Mnoho ľudí sa o ...

Naše telo začína trpieť
Naše telo začína trpieť

Poznáte výživový sprej Excel Spray Czech? Jedná sa o výživový sprej, ktorý nielen zlepší vašu pohodu, ale podporí váš životný štýl a chudnutie. Prírodné zložky tiež posilní vašu imunitu a zlepši fyzickú kondíciu. Nebudete sa cítiť tak unavení av strese. Vitamín C, aloe vera, extrakty z javorového sirupu az borovicové kôry, extrakt z mexického kaktusu. Všetky vymenované zložky sú antioxidanty, dobíjača energie, upokojujú telo a psychiku. Sú bohaté na vitamíny a minerály. Zážitok na ďalšej úrovni je založený na prevažujúcich výživových sprejoch Excel Spray Czech Valentus ponúka nielen výživové spreje, ale aj v sortimente ďalších produktov pre zlepšenie vašej pohody. Zdravé nikdy nechutilo tak dobre! Vďaka spreji spreji Valentus si ľudia na celom svete zažívajú nový d ...

Pijete alkohol, fajčíte?
Pijete alkohol, fajčíte?

Pijete alkohol, fajčíte? Veľa záleží, aký spôsob života vedieme, či pijeme alkohol, fajčíme, či sme v práci od rána do večera. Telo je mnohokrát vyčerpané z nadmiery toxínov a škodlivín. Potrebuje vypnúť, túži po detoxe, dobitie energie. Týka sa to napríklad študentov, športovcov, vodičov, ľudí pracujúcich na nočné šichty, vyťažených mamičiek, učiteľov, manažérov. Najlepším riešim je doplnenie energie prírodne. Ktorá je schopná vám pomôcť v priebehu niekoľkých minút. Energy Drink Previall Valentus. je zdravá dávka extra energie, s obsahom antioxidantov, zvyšuje sústredenie a pozornosť, má hojivé a protizápalové účinky, zlepšuje náladu, udržuje v rovnováhe hladinu cukru, má dobrý vplyv na činnosť čriev, je čisto z prírodných surovín. Vyčerpanie organizmu je súhry ...

Previal Naturalcellulardetox na bunkovej úrovni
Previal Naturalcellulardetox na bunkovej úrovni

Previal Naturalcellulardetox na bunkovej úrovni O detoxe, alebo detoxikácii už určite mnohí z vás počuli a možno túto „procedúru“ aj podstúpili. Prečo je ale detox pre ľudský organizmus tak dôležitý?           Prečo detox? Ťažké kovy, toxínya ďalšie škodlivé látky sú všade okolo nás. Do organizmu sa dostanú vzduchom, vodou, jedlom a aj kozmetikou, ktorá je neraz plná syntetických a aj toxických látok. Vyhnúť sa týmto škodlivinám sa  jednoducho nedá a náš organizmus si s nimi musí nejako poradiť. Tie ktoré nevie vylúčiť uloží v tkanivách a bunkách. Toxíny v bunkách môžu napáchať veľa škody, znižujú schopnosť bunky regenerovať sa, deliť sa a znižujú aj jej imunity. To všetko má za násl...