Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité?

Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité? Ich nedostatok spoznáte, telo vám samo povie, čo mu chýba. U horčíka (magnézia) dochádza pri vyplavenie z tela a jeho nedostatku k svalovým kŕčom a bolestiam hlavy.

Môže sa objaviť nespavosť, tras, celková slabosť a brnenie končatín, točenie hlavy, zrýchlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje sa síce v ovocí a zelenine a orechových plodoch, ale vyplavuje sa denne z tela von: stresom, fyzickým pohybom a nemožno ho v tele udržať, musí sa dopĺňať. 

Zinok a vitamín E majú vplyv na rast, vývoj, zdravé nechty a vlasy. Hojenie rán, plodnosť, stav pleti. Zinok má tiež vplyv na duševný vývoj človeka. Zdrojom sú potraviny a semienka, strukoviny, žĺtky. Ak sa nechcete strážiť, či máte týchto minerálov a vitamínov dostatok a chcete predísť následkom, zjednodušte si život a doplňte všetko potrebné s C-DEFENZ Valentus , stačí si dať dve kapsuly denne, zapiť vodou a máte vyriešené. 

 

Neseďte len na zadku. Pokiaľ chcete mať silnú imunitu, dopĺňajte do svojho tela vitamíny a minerály a neseďte len na zadku, ale sa aj hýbte. Imúnny systém je niečo, čo je potrebné chrániť a starať sa o neho. Je to súhra príjmu a výdaja.

Keď organizmu dáme všetko dôležité pre správne fungovanie, odmení nás silnou imunitou. Bežné prejavy zlyhania imunity pozná asi každý z nás - únava, vyčerpanosť, choroba. Ako sa tomu vyhnúť?

 C-DEFENZ Valentus dodáva do tela dôležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chráni pred stresom, znižuje pocit únavy, dodáva prísun energie. 

 

Veľmi dôležitý je vitamín D, ktorý vzniká pri opaľovaní na slniečku. Pri jeho nedostatku nie len kazia zuby, ale dochádza k deformácii kosti a svalových kŕčom. Posilňuje obranyschopnosť organizmu a jeho odolnosť proti infekciám, rovnako ako vitamín C.

Vitamíny z radu B sú pre telo nenahraditeľné. Majú vplyv snáď na všetko, nech je to chuť k jedlu, dobrá nálada, energia, sústredenosť, správna funkčnosť nervového systému, pokojné spanie, odolnosť voči infekciám. C-DEFENZ Valentus je zdrojom všetkých týchto dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre telo. Posilňuje imunitu pri fyzickej námahe a pomáha odolávať stresu. 

 

cdefenz
 
140938175 10219074293196732 1127643399308738292 n
 
 

Nová generace výživy je tady! Imunitní podpora je nyní POTŘEBA více než kdy jindy!  

Dobré imunity je obtížné dosáhnout pouze při správné stravě, proto jsme vyvinuli naše kapsle C-DefenZ podporující imunitu plné nejvyššího množství vitamínů a živin. ZAČNĚTE SVŮJ DEN SILNÝ!

Silná imunita je velmi důležitá a velmi těžko ji dosáhnout pouze za pomoci stravy. Proto je třeba podpořit svou imunitu užíváním vitamínů. Prevail CDefenZ pomáhá podporovat a chránit imunitní systém vašeho těla.

Vitamin D je známý jako sluneční vitamín a je obtížné udržet potřebnou hladinu tohoto vitaminu v těle během celého roku. Vitamín C se nachází v různých druzích ovoce a zeleniny, ale v těle se neukládá a proto je třeba jeho dávku doplnit.

benefity:

  • podporuje a chrání imunitní systém
  • snižuje únavu a pocit vyčerpání
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • má pozitivní vliv na metabolismus
Prevail MAX ihneď začína pracovať
Prevail MAX ihneď začína pracovať

Dnes hovoríme o ďalšom úžasnom produkte Valentus , ktorý vôbec nie je nápoj. Je to sprej. Táto recenzia produktu Valentus Prevail Max , vám poskytne výhody všade okolo tohto úžasného produktu. O produkte Valentus Prevail Max sa nehovorí tak často ako s ich vlajkovou loďou SlimRoast Optimun  . Ale nerobte chybu, Max získava pozornosť užívateľov produktov Valentus  stále viac a viac každý deň.  Za produ...

Trápi vás pomarančová koža zle spíte?
Trápi vás pomarančová koža zle spíte?

Trápi vás pomarančová koža ako veľa žien? Aj ja jej riešim .. Vyskúšala som produkt, drink na noc. Skvele po ňom spím a moje telo s ním páli tuk aj v noci .. Vy odpočívate a drink sa snažia odviesť prácu za vás ..   Čo je to za zázrak?  Významná bielkovina patrí medzi základné stavebné zložku spojivových tkanív a tvorí takmer 30% všetkých proteínov obsiahnutých v našom tele. V koži sa kolagén vyskytuje až zo 70%, ale nachádza sa aj v kĺboch, väzivách, chrupavkách, org...

Bojovník proti CUKRU
Bojovník proti CUKRU

Emulin  Je vhodný úplne pre všetkých, hlavne pre tých čo majú Cukrovku. Trebárs 2.typu  Ale Emulin C ako jediný produkt, môžu aj deti, tehotné a dojčiace Je výborný samotný alebo v kombinácii s kávou alebo tabletami 24/7, pretože my čo nie sme diabetici tiež radi maškrtia ale nechceme aby sa v nás hromadil cukorEMULIN vyvinul Dr. Joseph Ahrens, dvojnásobný kandidát Nobelovej ceny. Často hovorí, že ak by bol EMULIN objavený už pred 50 rokmi, bol by klasifik...

NOČNÝ KAPSULY
NOČNÝ KAPSULY

15 rokov výskumu viedlo vedcov, ktorí stoja za týmto vzorcom, k hlbšiemu pochopeniu toho, ako konkrétne výťažky z ovocia a zeleniny vzájomne reagujú a vytvárajú oveľa účinnejšie kombinované vzorca. Využitie tejto skutočnosti viedlo ku kombinácii zložiek, ktoré by samy o sebe boli oveľa menej účinné, ak by boli použité izolovane. Spoločne bojujú proti účinkom sacharidov na telo na mnohých frontoch a súčasne spaľujú tuky. Prevail 24/7 Carb Burner   NOČNÝ KAPSULY zdroj antioxidantov ...

ENERGIE, harmonizáciu organizmu, elektrolyt
ENERGIE, harmonizáciu organizmu, elektrolyt

ENERGIE, harmonizáciu organizmu, elektrolytAk chcete maximalizovať svoju energiu, vašu vytrvalosť a regeneráciu, neexistuje lepšia voľba ako je E3! Jedna odmerka E3 = úžasný a ľahko dostupný zdroj zdravej energie kedykoľvek a kdekoľvek!Či už ide o ranné vstávanie, únavu po náročnom tréningu alebo boj s popoludňajší únavou E3 vás podrží, keď to najviac potrebujete!E3 je vytvorený pomocou novej revolučnej zmesi vitamínov, minerálov, živín, bylín a elektrolytov a je jediným produktom svojho dr...a