S kávou Brazilian Roast Coffee krásne kontrolujete hmotnosti.

S kávou Brazilian Roast Coffee krásne kontrolujete hmotnosti.

Káva je silný antioxidant a má vraj za následok dlhovekosť. Kofeín je podporou pre mozog, takže sa nám lepšie premýšľa a metabolizmus je rýchlejší, čo má za vplyv rýchle spaľovanie kalóriu. Káva znižuje stres, človek je vďaka nej viac v pohode
vyplavuje do tela hormón šťastia, takže sa viac usmievame na svet. Zvyšuje výkon, dodáva energiu.
 
 
 
S kávou Brazilian Roast Coffee krásne kontrolujete hmotnosti.
Chceme, aby to bolo oveľa jednoduchšie, preto sme vytvorili S kávou Brazilian Roast Coffee krásne schudnete  ktorá je navrhnutá tak, aby posunula vašu váhu na ďalšiu úroveň! 
 
Čierna pečená káva Neurologický systém pre optimálny výkon nemožno dosiahnuť pomocou jedinej živiny, vyžaduje to "hromadu" (alebo skupinu) niekoľkých nezávislých živín, ktoré spolupracujú.

 

kofeín Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-Tyrosin

Je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí anebo je nemocný, tak tělo není schopné si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi anebo snížené libido.

Chromium Picolinate

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

  • Nastartuje metabolismus
  • Snižuje pocity hladu
  • Podporuje spalování tuků
  • Zlepšuje soustředění a náladu
  • Zvyšuje energii
  • Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

 

 
Co dělá  Brazilian Roast Coffee tak dobře?
 
Potlačte chuť k jídlu - Spravujte svoji váhu - Zvyšte svoji energii - Zvyšte svou náladu 
 

Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo!  Objevte novou řadu nápojů na hubnutí  přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Formulován s nejlepšími přírodními ingrediencemi z některých z nejzachovalejších míst na světě!

Chceme, aby to bylo mnohem snazší, proto jsme vytvořili Brazilian Roast Coffee , která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň!  Černá pečená káva Neurologický systém pro optimální výkon nelze dosáhnout pomocí jediné živiny, vyžaduje to „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.

Cítiť sa dobre bude pre vás normálne.

Máme výsledky !!!

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870