TEPELNÉ SPRACOVANIE POTRAVÍN NIČÍM TOĽKO POTREBNÉ ENZÝMY.

TEPELNÉ SPRACOVANIE POTRAVÍN NIČÍ TOĽKO POTREBNÉ ENZÝMY.

v dnešnej dobe a ich konzervovanie, môže ničiť niektoré prirodzene sa vyskytujúce enzýmy a zmeniť ich výživový obsah. Preto je treba tieto správne enzýmy do tela dostať pomôcť Prevail Relief Valentus , ktorý obsahuje proteínové enzýmy, sacharidové enzýmy, tráviace enzýmy a enzýmy uvoľňujúce vlákninu a živiny.

Je prísunom prirodzených probiotík, ktoré majú dobrý vplyv na mikroflóru a posilňujú celkovú odolnosť čriev proti rôznym infekciám. Zdravá mikroflóra dokáže zničiť rôzne patogény a vďaka produkcii vitamínu K ovplyvňuje aj správnu zrážanlivosť krvi. Naše telo je jedna veľká studnica poznatkov a objavov. Keď niečo nefunguje, imunita nám dá ihneď vedieť. 

Odomknite živiny vo svojom jedle pomocou enzýmov RELIEF Digestive Plant-based Enzymes

V podstate všetko, čo telo robí a ako funguje, je priamo ovplyvnené tým, čo jeme. Kľúčom je podpora zdravého zažívacieho systému, ktorý premieňa potraviny, ktoré konzumujeme, na látky, ktoré telo dokáže absorbovať a zpracovat.Pevné zdravie začína zdravým tráviacim systémom. Jedlo dodáva telu živiny, ktoré sú nevyhnutné pre celkové zdravie a rast. 

PREVAIL RELIEF VALENTUS ZDRAVÉ TRÁVENIA

 


183795121 779097606126410 9034098170438670434 n
 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

 

V zdravom zažívacom systéme bude telo absorbovať potrebné živiny a správne vylučovať potravinové zložky, ktoré nevy užíva, zdravým a pravidelným vyprázdňovaním. 

 

Väčšina jedál, ktoré dnes konzumujeme, sú bohužiaľ varené a spracované, napríklad cestoviny, chlieb, mäso, konzervy, rýchle občerstvenie, sladkosti