Čokolada na chudnutie - belgický luxus

Europa Cocoa sa predáva ako s niekoľkými potenciálnymi výhodami, vrátane chudnutia a zvýšenia energie. Výrobok obsahuje kakaový prášok, ktorý môže mať antioxidačné vlastnosti a môže tiež pomôcť zlepšiť zdravie srdca.

Extrakt zo zeleného čaju je tiež zložkou, ktorá môže mať antioxidačné vlastnosti a môže pomôcť zvýšiť hladinu energie a metabolizmus. Garcinia cambogia, ďalšia zložka, je tropické ovocie, ktoré sa niekedy používa v doplnkoch na chudnutie, pretože môže pomôcť potlačiť chuť do jedla a inhibovať produkciu tuku.

Kava a lebo čokoladu

KVALITNÁ ČOKOLÁDA, KTORÁ POMÔŽE S CHUDNUTÍM

Aké účinky môžete očakávať? V prvom rade si pamätajte, že nejde o diétu založenú na konzumácii čokolády. Ide len o spôsob, ako ukojiť svoju túžbu po sladkom bez toho, aby ste narušili svoje zdravie a chudnutie.

Belgický luxus

Kakao - pomáha zlepšiť stav vašej nálady a dáva vám ten "dobrý" pocit a prispieva k regulácii hmotnosti Chróm - prispieva k normálnemu metabolizmu udržiavanie normálnej koncentrácia glukózy v krvi L- thyrosin - pôsobí na aminokyseliny, podporuje duševnú bdelosť, koncentráciu, 

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Europa Joe Cocoa Czech Belgický luxus (Ks 3 balení sleva)
Europa Joe Cocoa Belgický luxus
Tip
Skladem
350/2 T

Zamatovo bohatá, priam lahodná, táto belgická čokoládová zmes uvoľňuje prúd zhovievavých vôní a...