Europa Joe Czech Valentus nová generácia chudnutie

Kód: 80895/1 B 80895/1 T 80895/2 T 80895/3 B Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Valentus
€69,79 €21,05 €42,11 €167,64 od €21,05
Dodáváme za 10 dní Dodáváme za 10 dní Dodáváme za 10 dní Dodáváme za 10 dní Zvolte variantu
Varianta

Naštartuje metabolizmus Znižuje pocity hladu Podporuje spaľovanie tukov Zlepšuje sústredenie a náladu Zvyšuje energiu Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi Nie je žiadnym tajomstvom, že chudnutie nie je ľahká úloha, a preto s ním každý deň bojujú milióny ľudí.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schudnite a pritom si užívajte svoje obľúbené jedlo! Objavte nový rad nápojov na chudnutie prirodzenej hmotnosti od Valentus a zažite nový druh zdravia a vitality.  

Formulovaný s najlepšími prírodnými ingredienciami z niektorých z najzachovalejších miest na svete!

Chceme, aby to bolo oveľa jednoduchšie, preto sme vytvorili Čierna pečená káva SLIMROAST Europa Joe, ktorá je navrhnutá tak, aby posunula vašu váhu na ďalšiu úroveň! Čierna pečená káva Neurologický systém pre optimálny výkon nemožno dosiahnuť pomocou jedinej živiny, vyžaduje to "hromadu" (alebo skupinu) niekoľkých nezávislých živín, ktoré spolupracujú.

Cítiť sa dobre bude pre vás normálne.

Máme výsledky !!!Káva Europa Joe

Čo robí Čierna pečená káva Europa Joe tak dobre?

 • Potlačte chuť k jedlu
 • Spravujte svoju váhu
 • Zvýšte svoju energiu
 • Zvýšte svoju náladu

 

Hlavné prísady:

kofeín Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofeín, čo je vysoko koncentrovaný kofeín, ktorý sa lisuje za sucha z kávových zŕn a listov. Podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus. Podporuje bdelosť a mozgovú činnosť.

L-tyrozín

Je aminokyselina, ktorú si telo prirodzene vytvára samo. Ale keď je človek v strese, pod tlakom, málo spí alebo je chorý, tak telo nie je schopné si L-Tyrozín tvoriť samo a to má potom za následok únavu, depresiu alebo znížené libido.

Pikolinát chromitý

Pomáha k normálnej hladine krvného cukru, zlepšuje využitie sacharidov v organizme a znižuje chuť na sladké. Prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu. Zlepšuje krvný obeh a pomáha pri rekonvalescencii po infarkte.

 • naštartuje metabolizmus
 • Znižuje pocity hladu
 • Podporuje spaľovanie tukov
 • Zlepšuje sústredenie a náladu
 • zvyšuje energiu
 • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

Návod k použití

 • Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit jako vaši běžnou kávu (mléko, cukr).
 • Dodržujte pitný režim. Produkt užívejte 6 dní a pak 1 den pauza. Balení obsahuje 24 sáčků.
 • Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.
 • Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí. Káva Azera (Coffea Arabica), L-tyrosin, bezvodý kofein (98%), přírodní barvivo, protispékavá látka (oxid křemičitý), vitamín B6 (jako pyridoxin HCl), chrom (jako chrom pikolinát)

Nový oblíbenec mezi pijáky kávy. Europa Joe Coffee je skvělý doplněk k vašemu programu hubnutí. S kávou Europa Joe můžete nejen snadno ovládat svoji váhu, ale také si zamilujete chuť této lahodné kávy!

  

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručené. Vyhlásenia uskutočnené na týchto webových stránkach nebola US Food & Drug Administration vyhodnotená. Účelom týchto produktov nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať žiadne choroby. Informácie poskytované na tejto webovej stránke nenahrádzajú osobné konzultácie s lekárom a nemali by byť považované za individuálnu lekársku pomoc. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom pred začatím akejkoľvek doplnok alebo chudnutie program / diéta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastnený a prevádzkovaný nezávislým zástupcom / partnerom Valentus

 

Zdravý, nikdy ochutnanie, tak dobrý!

S produktmi Valentus Prevail zažívajú ľudia na celom svete nový druh zdravia a vitality.

Zloženie s tými najčistejšími prírodnými ingredienciami z niektorých najzachovalejších miest na našej planéte. Sme hrdí nielen na vytváranie produktov, ktoré prinášajú výsledky, ale aj na vytváranie produktov, ktoré sú dobré pre vaše telo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva, kakao
Záruka: 2 roky