Europa Joe pečená káva

Kód: 185/3 185/4 Zvolte variantu
Značka: Valentus
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
JOE
€173,71 €289,52 od €173,71
6-9 dní 6-9 dní Zvolte variantu
Varianta

Potřebujete objednat po telefonu 775 054 870

Naštartuje metabolizmus Znižuje pocity hladu Podporuje spaľovanie tukov Zlepšuje sústredenie a náladu Zvyšuje energiu Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi Nie je žiadnym tajomstvom, že chudnutie nie je ľahká úloha, a preto s ním každý deň bojujú milióny ľudí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V ČR momentálně není skladem. Přeposíláme z Německého skladu doba dodání je 4-6 dní a přijde Vám jen přímo na Vaši adresu. baliček 3ks a 4+2  Dopravné zdarma

Schudnite a pritom si užívajte svoje obľúbené jedlo! Objavte nový rad nápojov na chudnutie prirodzenej hmotnosti od Valentus a zažite nový druh zdravia a vitality.  

Formulovaný s najlepšími prírodnými ingredienciami z niektorých z najzachovalejších miest na svete!

Chceme, aby to bolo oveľa jednoduchšie, preto sme vytvorili Čierna pečená káva SLIMROAST Europa Joe, ktorá je navrhnutá tak, aby posunula vašu váhu na ďalšiu úroveň! Čierna pečená káva Neurologický systém pre optimálny výkon nemožno dosiahnuť pomocou jedinej živiny, vyžaduje to "hromadu" (alebo skupinu) niekoľkých nezávislých živín, ktoré spolupracujú.

Cítiť sa dobre bude pre vás normálne.

Máme výsledky !!!Káva Europa Joe

Čo robí Čierna pečená káva Europa Joe tak dobre?

 • Potlačte chuť k jedlu
 • Spravujte svoju váhu
 • Zvýšte svoju energiu
 • Zvýšte svoju náladu

 

Hlavné prísady:

kofeín Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofeín, čo je vysoko koncentrovaný kofeín, ktorý sa lisuje za sucha z kávových zŕn a listov. Podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus. Podporuje bdelosť a mozgovú činnosť.

L-tyrozín

Je aminokyselina, ktorú si telo prirodzene vytvára samo. Ale keď je človek v strese, pod tlakom, málo spí alebo je chorý, tak telo nie je schopné si L-Tyrozín tvoriť samo a to má potom za následok únavu, depresiu alebo znížené libido.

Pikolinát chromitý

Pomáha k normálnej hladine krvného cukru, zlepšuje využitie sacharidov v organizme a znižuje chuť na sladké. Prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu. Zlepšuje krvný obeh a pomáha pri rekonvalescencii po infarkte.

 • naštartuje metabolizmus
 • Znižuje pocity hladu
 • Podporuje spaľovanie tukov
 • Zlepšuje sústredenie a náladu
 • zvyšuje energiu
 • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

Návod na použitie

 • Zmiešajte 1 sáčok s 250 ml teplej vody, môžete dochutiť ako vašu bežnú kávu (mlieko, cukor).
 • Dodržujte pitný režim. Produkt užívajte 6 dní a potom 1 deň pauza. Balenie obsahuje 24 vrecúšok.
 • Neobsahuje lepok, bez chemických látok a glutamátu. Vegan. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívanie liekov konzultujte najprv so svojím lekárom, než začnete produkt používať.
 • Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí. Káva Azera (Coffea Arabica), L-tyrozín, bezvodý kofeín (98%), prírodné farbivo, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), vitamín B6 (ako pyridoxín HCl), chróm (ako chróm pikolinát)

Nový obľúbenec medzi pijanov kávy. Europa Joe Coffee je skvelý doplnok k vášmu programu chudnutia. S kávou Europa Joe môžete nielen ľahko ovládať svoju váhu, ale tiež si zamilujete chuť tejto lahodnej kávy!

 

Ostatné produkty priamo od výrobcu zo zľavou. klikni na banner

ProductLineUp copy2 copy.png

 

Valentus je presvedčený o kvalite našich výrobkov a ich požadovaných účinkoch. Pokiaľ z akýchkoľvek dôvodov nie ste s našimi produktmi spokojní, jednoducho vráťte 

 

akejkoľvek neotvorené krabice v nezmenenom stave do 90 dní od dátumu vašej prvej objednávky. Valentus vám vráti 100% ceny, hodnotené pre akýkoľvek vrátený produkt, ktorý spĺňa štedrou politiku vrátenia Valentus. S prípadnými otázkami nás prosím kontaktujte.

* Zrieknutie sa zodpovednosti:  Výsledky chudnutie a zdravotné prínosy sa budú pri jednotlivých osôb líšiť a nebudú 


zaručené. Vyhlásenia uskutočnené na týchto webových stránkach nebola US Food & Drug Administration vyhodnotená. Účelom týchto produktov nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať žiadne choroby. Informácie poskytované na tejto webovej stránke nenahrádzajú osobné konzultácie s lekárom a nemali by byť považované za individuálnu lekársku pomoc. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom pred začatím akejkoľvek doplnok alebo chudnutie program / diéta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastnený a prevádzkovaný nezávislým zástupcom / partnerom Valentus

Zdravý, nikdy ochutnanie, tak dobrý!

S produktmi Valentus Prevail zažívajú ľudia na celom svete nový druh zdravia a vitality.

Zloženie s tými najčistejšími prírodnými ingredienciami z niektorých najzachovalejších miest na našej planéte. Sme hrdí nielen na vytváranie produktov, ktoré prinášajú výsledky, ale aj na vytváranie produktov, ktoré sú dobré pre vaše telo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chudnúci káva, Cocoa
Záruka: 2 roky