Excel Spray Czech - Ďalšia úroveň výživy a fitness

Kód: 80937/1 B 80937/3 B Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Valentus
€69,79 €167,64 od €69,79
Dodáváme za 10 dní Dodáváme za 10 dní Zvolte variantu
Varianta

Zážitok na ďalšej úrovni je založený na prevažujúcich výživových sprejoch Excel Valentus ponúka nielen výživové spreje, ale aj v sortimente ďalších produktov pre zlepšenie vašej pohody. Zdravé nikdy nechutilo tak dobre! Vďaka spreji Valentus 's ľudia na celom svete zažívajú nový druh zdravia a vitality.

Sprej je určený na podporu zdravého životného štýlu pri chudnutí. Excel znamená vynikajúcu kondíciu. Kombinácia zložiek úplne prírodného pôvodu v tomto skvele chutiacom spreji je skutočne ďalšou úrovňou zdravej výživy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyššia úroveň fitness výživy

Tento sprej sa používa na podporu zdravého životného štýlu a pri podpore chudnutia. Vyskúšajte kombináciu zložiek prírodného pôvodu v spreji. Sprej EXCEL je novinka, ktorá si vás určite získa. Výhody prevládajú excel: Vďaka vitamínu C je ideálny pre každodennú podporu fitness. Podporuje vaše každodenné cvičenie tým, že pomáha imunitnému systému dobre fungovať, počas a po fyzickom cvičení. Prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpání.Chraňte svoje telo pred oxidačným stresom.

benefity:

- vitamín C je vynikajúcim každodenným doplnkom na podporu kondície

- pomáha imunitnému systému dobre pracovať počas i po fyzickom cvičení

- prispieva k zníženiu únavy a pocitu vyčerpania

- chráni telo pred oxidačným stresom

Používanie:  Jedenkrát denne. Pred použitím sprej pretrepte, držte ho vzpriamene a striekajte 7-krát do úst. Neodporúča sa pre deti mladšie ako 12 rokov.

Sprej vám vydrží 30 dní, má 27 ml. 

zloženie:

- Vitamín C

- Výťažok z aloe vera

- Extrakt z javorového sirupu

- Extrakt z borovicovej kôry

- Extrakt z Nopal

Účinné látky:

NOPAL

Nopal je tradičný mexický kaktus, obsahuje zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín, je silný antioxidant. Nopal pomáha pri chudnutí, jeho zložky zabraňujú úbytku svalstva pri diétach a dodávajú pocit energie. Pôsobí proti voľným radikálom nahromadených v tele a upokojuje vystresovaný organizmus. Nopal znižuje hladinu cholesterolu v krvi, pôsobí proti úzkosti a stresu. Nopal je bohatý na železo, vápnik, draslík, vitamín B, C, vlákninu a najmä 17 aminokyselín.

ALOE VERA

Aloe vera pomáha pri problémoch s trávením, posilňuje imunitu a celkovo detoxikuje telo. Aloe vera obsahuje viac ako 200 látok prospešných pre naše telo. Z vitamínov je to predovšetkým vitamín A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, niacín a cholín. Z minerálov horčík, mangán, zinok, sodík, draslík, vápnik, meď a chróm.

Sprej má natrpklou sladkú chuť.