FAQ

V spoločnosti Natural Weight Loss Drinks sme partnermi   prirodzené rady produktov od spoločnosti Valentus so sídlom v USA. Nižšie nájdete najčastejšie kladené otázky týkajúce sa produktov plus objednania a dodania. Ak máte otázku, ktorý nie je uvedený nižšie,  kontaktujte nás na našej stránke Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

Nahrádzajú nápoje Valentus jedla?

Nie, produkty Valentus Prevail sú funkčné nápoje, každý na iný účel. Optimum Coffee, Cocoa a Prevail Trim sú produkty na chudnutie, ale nenahrádzajú jedlo.

Koľko kofeínu je v prevládajúcich nápojoch?

Optimálna káva = 100 mg
SlimRoast Coffee = 120 mg
Trim = 50 mg
Immune Boost = 0 mg
Energy = 80 mg

Budem schudnúť vďaka produktom, ktoré prevažujú?

Výsledky sa líšia v závislosti na osobe, ktorá pije produkty Valentus Prevail, ale mnoho ľudí vidí skvelé výsledky. * Pozrite sa na niektoré z referenčných  obrázkov  .

Môžem si stále dať pravidelnú kávu?

Tak určite! Ale s optimom je menej viac. Pravdepodobne zistíte, že potom, čo ste mali 1 Optimum Coffee, možno nebudete chcieť ďalšie. Ak si stále prajete pravidelnú kávu, uistite sa, že máte Optimum ako prvý, potom pokračujte v pravidelnej káve, ak máte chuť. Rovnako ako u všetkých kofeínových nápojov to neprekračujte. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte svojho lekára.

Musím cvičiť?
Cvičebný plán je vždy dobrý nápad a pomôže vám dosiahnuť skvelých výsledkov, nie je však nutné chudnúť programom 12 v 24.  Povedzme si to týmto spôsobom. Netreba ísť do posilňovne a cvičiť sa hlúpo. Jemný každodenné prechádzka, dokonca aj na bežiacom páse. Vezmite schody namiesto výťahu. Možno začnite nežná naťahovacie a dychové cvičenia, ktoré sú tiež skvelá pre telo i myseľ!
Musím ísť na špeciálnu diétu?
Nie! Najlepšie na produktoch Valentus je to, že nemusíte meniť stravu. Vždy je dobré rady obmedziť nezdravé jedlá tak, aby sa dosiahla čo najlepšie výsledky. Pitie SlimRoast alebo Trim by malo trochu znížiť chuť do jedla a pomôcť zabrániť zbytočnému občerstvenia. Mali by ste zistiť, že jete menej, čo vám pomôže s riadením hmotnosti. *
Sú produkty Valentus bezlepkové?
ÁNO! Všetky naše nápoje Prevail sú bez lepku, bez GMO, bez pesticídov a bez chemikálií. Sú tiež Veganští priateľskí!
Musím tieto výrobky vziať na celý život?

Valentus môže pomôcť mnohým ľuďom pri chudnutí / riadenie, energiu, libido, zameranie a duševnú čistotu, kontrolu chuti do jedla, spánok, trávenie a celkové imunitný zdravie. Urobiť z produktov Prevail © súčasť každodenného života je možnosť, ktorú mnoho ľudí využije na získanie celoživotných výhod, ktoré produkty Valentus poskytujú. Akonáhle schudnete, ktorú chcete, môžete si každý deň vybrať kávu alebo orezať kvôli údržbe. Niektorí ľudia dávajú prednosť používanie produktu Immune denne. Voľba je na tebe.

Možno produkty Prevail © užívať počas dojčenia / dojčenia / dojčenia?
Poraďte sa so svojím lekárom alebo akreditovaným lekárom. Vzhľadom k termogennímu účinku prípravkov Prevail © SlimROAST a Prevail © TRIM sa neodporúča na konzumáciu dojčiacich matiek alebo nastávajúcimi matkami.
Ako sa cítim pri užívaní SlimRoastu?

Každý človek bude reagovať na nápoje Valentus inak. Najmä pri káve SlimRoast Optimum si väčšina ľudí všimne potlačené chuti do jedla, zvýšeného zamerania a bdelosti. Ak sa vám zdá príliš silné začať, skúste len 1/2 naberačka na niekoľko dní a využite plné naberačky, aby ste získali plné výhody.

Je v nápojoch Valentus cukor?
Všetky nápoje Valentus sa vyrábajú so 4 gramy organického trstinového cukru. Káva SlimRoast má menej ako 1 gram, Trim má menej ako 1 gram, Immune Boost má 3,5 gramy a energie má 4 gramy.
Ako mám vyrobiť niektorú z káv Valentus?
Najprv pridajte do šálky trochu studenej vody, potom pridajte kávu Optimum alebo Slimroast, doplňte horúcou vodou. Pokiaľ k káve pridáte najprv vriacu vodu, poškodí niektoré byliny a ovplyvní ich účinnosť. Zamiešajte a pite! Kávy SlimRoast & Optimum sú najúčinnejšie, keď si užívate čiernu. Ak dávate prednosť smotane / mlieku a cukru, skúste použiť živé sladidlo sladidlá a prejsť na nemliečne výrobky, ako je mandľové alebo kokosové mlieko.
Môžem piť alkohol, keď beriem produkty Valentus?
Áno, pri konzumácii produktov Valentus je bezpečné konzumovať alkohol. Všetky ingrediencie sú všetky prírodné a bezpečné.
Aký je rozdiel medzi preferovaným zákazníkom a nezávislým zástupcom spoločnosti Valentus?

Akýkoľvek z produktov si môžete objednať ako preferovaného zákazníka a získať zvýhodnenú veľkoobchodnú cenu. Ak však zaplatíte jednorazový členský poplatok vo výške 20 $, okamžite si zaistíte pozíciu v programe odmien spoločnosti Valentus. Dostanete 7 samostatných webov, ktoré môžete propagovať, a ihneď začať získavať ďalšie peniaze. Keď na zákazníkov odkazujete na svoje webové stránky, aby si zakúpili produkt alebo sa k vám pripojili ako nezávislý zástupca spoločnosti Valentus, aby ste získali odmeny, máte nárok na zaplatenie. Prečítajte si viac o programe odmien Valentus a staňte sa  zástupcom  .

Potrebujete mesačný vernostné nákup?
S mesačným vernostnom nákupom nemusíte byť každý mesiac nastaveni. Odporúčame vám však každý mesiac zvoliť dátum pre prijatie nového produktu, aby ste zabezpečili, že vám nedôjde. Neexistuje žiadna zmluva a môžete kedykoľvek zmeniť svoje mesačné dátum alebo výber produktu. Môžete dokonca zrušiť svoju Autoship a začať nový s viac či menej škatuľami / produkty.
Musím zrušiť mesačný nákup vernosti, ako?
Prihláste sa do svojho účtu na adrese www.Valentus.com/login
Zadajte svoje používateľské meno a heslo pre ČLEN (bez medzier a malých a veľkých písmen). Obvykle krstné meno a priezvisko. Ak si nepamätáte svoje informácie, kliknite na POMOCNÍK a Valentus vám pošle e-mail.
Kliknite na Mesačný nákup vernosti
Nájdite svoju AKTÍVNE mesačnú objednávku a vyberte ZRUŠIŤ.
Ak potrebujete pomoc, pošlite e-mail na adresu @ valentus.com
Sú moje údaje o kreditnej karte bezpečné?
Áno, neposkytujete informácie o vašej kreditnej karte pomocou metódy Fast Weight Loss Coffee Diet. Pri objednaní budete presmerovaný na zabezpečený web spoločnosti Valentus Corporate, kde zadáte informácie o svojej kreditnej karte. Je tu vedený na vašom účte a nie je zaznamenaný. Vaše informácie sú 100% bezpečné a bezpečné.
Ako získam produkt Valentus zadarmo?
Každý má rád bezplatné výrobky správne! Ak ste preferovaným zákazníkom, môžete každý mesiac zarobiť svoj produkt zdarma. Všetko, čo musíte urobiť, je požiadať dvoch priateľov, aby si objednali produkt z vášho Valentus ID. Jednoducho im dáte svoje identifikačné číslo a web. Zadajú vaše identifikačné číslo a ak sa zaregistrujú s mesačným vernostným nákupom, vaše ďalšie objednávka je ZADARMO! Ak chcete získať túto výhodu, musíte sa uistiť, že ste si nastavili vlastné mesačné vernostné nákup. Nezabudnite však môžete zrušiť kedykoľvek!
Odkiaľ sú produkty vyrobené a odoslané?
Produkty Valentus sú formulované a dodávané z Utahu v USA.
Odosielate mimo Severnej Ameriky?
ÁNO! Valentus sa dodáva do viac ako 65 krajín po celom svete. Ak chcete zistiť, či sa dodávajú do vašej krajiny, použite pole rozbaľovacieho zoznamu Krajina na stránke objednávky. Poštovné a dane sa budú líšiť v závislosti od krajiny, z ktorej objednávate.
Prečo bol môj poplatok z kreditnej karty vyššia ako cena online?
Všetky ceny sú uvedené v USD, takže ak zdržiavate v krajine mimo USA, bude na vašu kreditnú kartu účtovaný výmenný kurz pre daný deň. Existujú tiež príslušné dane pre vašu krajinu, provinciu alebo štát, ako aj poplatok za dopravu. Akonáhle sa prihlásite k svojmu účtu, nájdete účtenku v HISTÓRII OBJEDNÁVKY.

 

 

Valentus je presvedčený o kvalite našich výrobkov a ich požadovaných účinkoch. Pokiaľ z akýchkoľvek dôvodov nie ste s našimi produktmi spokojní, jednoducho vráťte 

 

akejkoľvek neotvorené krabice v nezmenenom stave do 90 dní od dátumu vašej prvej objednávky. Valentus vám vráti 100% ceny, hodnotené pre akýkoľvek vrátený produkt, ktorý spĺňa štedrou politiku vrátenia Valentus. S prípadnými otázkami nás prosím kontaktujte.

 

* Zrieknutie sa zodpovednosti:  Výsledky chudnutie a zdravotné prínosy sa budú pri jednotlivých osôb líšiť a nebudú 


zaručené. Vyhlásenia uskutočnené na týchto webových stránkach nebola US Food & Drug Administration vyhodnotená. Účelom týchto produktov nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať žiadne choroby. Informácie poskytované na tejto webovej stránke nenahrádzajú osobné konzultácie s lekárom a nemali by byť považované za individuálnu lekársku pomoc. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom pred začatím akejkoľvek doplnok alebo chudnutie program

Záznamy neboli nájdené...