Hubnutí

2 položek celkem
61+l5Z3xQcL. AC SL1000
Hibernate8 Czech kvalitný spánok a chudnutie
Tip
80943/1 T

SPRÁVA VÁHY - Pretože je hlavným produktom tohto produktu, sila HiBurn8 pri riadení hmotnosti...

 
s l400
Prevail Tropical CZECH - Pina Colada
Tip
80658/1 T

Veľmi osviežujúci nápoj Tropical Blast Drink Valentus CZECH Nie je žiadnym tajomstvom, že...

 

 

 
GojiBerry500 podporuje hubnutí a zpomaluje proces stárnutí
 
GOJIBERRY500 PODPORUJE HUBNUTÍ A ZPOMALUJE PROCES STÁRNUTÍ
 
GREEN COFFEE Plus je revoluční přípravek na hubnutí. Je pro všechny, kdo chtějí jednou provždy zhubnout – rychle, jednoduše a efektivně.
 
TriApidix300 - urýchľuje metabolizmus a snižuje chuť do jídla
 
TRIAPIDIX300 - URÝCHĽUJE METABOLIZMUS A SNIŽUJE CHUŤ DO JÍDLA
 
Unikátní receptura založená na výtažku z tyrozinu, guarany, černého pepře a divokého pomeranče odstraňují z těla toxiny a uvolňují energii. Přísady působí proti lipogeneze a podporují lipolýzu,...
 
 
Prevail 24/7 Carb Burner
 
PREVAIL 24/7 CARB BURNER
 
2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit sytosti PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání sacharidů.  Vytvořením...
Prevail Keto Creamer - smetana do kávy
 
PREVAIL KETO CREAMER - SMETANA DO KÁVY
 
Prevail Keto Creamer bude podporovat přirozenou ketogenezi! Pokud jste jako většina lidí, vyzkoušeli jste dietu po jídle, s malým až žádným úspěchem.  Existuje velmi jednoduchý důvod...
 
Previal Fiber Plus
 
PREVIAL FIBER PLUS
 
Obsahuje 7 nejsilnějších ingrediencí k podpoře hubnutí na světě .Pomáhá vstřebat vitamíny a minerály .Blokuje vstřebávání tuků .Stabilizuje hladinu cukru v krvi .Snižuje krevní tlak .Zrychluje...
 
 

Odriekania obľúbených jedál a pravidelné cvičenie

Každý kto sa niekedy pokúšal zhodiť nejaké to nadbytočné kilo vie ako ťažké to je. Odriekania obľúbených jedál a pravidelné cvičenie chce nielen odhodlanie ale aj pevnú vôľu.

šťava-1271881_1920

Ak napriek tomu ručička na váhe ide dole veľmi, naozaj veľmi pomaly väčšina z nás s tým prestane.

prírodné zloženie

Našťastie existuje  previnúť TropicalBlast  , osviežujúci nápoj, ktorý vám v chudnutí môže výraznejšie pomôcť. Nápoj s príjemnou tropickou chuťou je zložený z čisto prírodných prísad, ktoré podporujú chudnutie.

  • inulínového vláknina  - znižuje pocit hladu, reguluje hladinu cukru v krvi, zlepšuje trávenie udržuje zdravú črevnú mikroflóru a má aj detoxikačné účinky. Zbaví organizmus toxínov a ťažkých kovov.
  • prírodný kofeín  - dodáva energiu a vitalitu, znižuje pocit únavy
  • GarciniaCambogia  - obsahuje HCA (kys. Hydroxycitrónová), ktorá podporuje štiepenie tukových buniek, čím napomáha organizmu ľahšie získavať energiu z tukov.
  • ryžové otruby  - proteíny, ktoré ryžové otruby obsahujú znižujú hladinu cholesterolu, zlepšujú trávenie, zlepšujú cirkuláciu krvi, udržujú hladinu cukru v krvi v optimálnej hodnote a zmierňujú pocit únavy.
  • srvátkový proteín  - zdroj bielkovín, ktoré sú pri chudnutí dôležité. Pretože bielkoviny dlhšie trávi odďaľuje pocit hladu, telo na ich strávenie spotrebuje viac energie (ako na strávenie cukrov) čím sa zrýchli aj metabolizmus.
  • extrakt z malinového ovocie  - malinovej ovocie obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré zabraňujú poškodzovaniu buniek organizmu. Práve pri chudnutí a štiepení tukových buniek sa množstvo voľných radikálov môže zvýšiť, preto je dobré siahnuť po antioxidantov, ktoré voľné radikály zachytí a zneutralizujú.
  • chróm  - chromiumpicolinate zlepšuje využitie cukrov v krvi čím znižuje chuť na sladké a zároveň prispieva k udržaniu optimálnej hladiny cukru v krvi.