KETO CREAMER smotana po ktorej sa chudne

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

KETO CREAMER je náhrada smotany do kávy, ktorá dodá vášmu telu potrebné látky pre zdravé chudnutie. V kombinácii s kávou urýchľuje spaľovanie tukov a zaistí vám rýchlejšie chudnutie. Dodáva organizmu zdravé tuky, ktoré zvyšujú a podporujú ketózu. Premieňa tuky na energiu a zvyšuje jej zásobu po celý deň. Zlepší vašu náladu a dá pozor na hladinu cukru v krvi. 

Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 87
Značka Valentus
Kategória Redukcia hmotnosti
 

Prevail Keto Creamer je produkt, ktorý podporuje prirodzenú ketogenézu, čo znamená, že pomáha telu produkovať ketóny, ktoré sú nevyhnutné pre ketogénnu diétu. Tvrdí sa, že tento creamer pomáha znižovať hladinu cukru v krvi a podporuje spaľovanie tukov.

Je dôležité si uvedomiť, že každý má iný metabolizmus a reaguje na rôzne produkty a diéty rôznym spôsobom. T

Keto creamer urýchľuje spaľovanie tukov, ale je dôležité si uvedomiť, že každý má iný vzhľad a postavu a to je prirodzené. Zdravé chudnutie by malo byť založené na vyváženej strave a vhodných potravinových doplnkoch , nie na snahe dosiahnuť nejaký ideálny vzhľad. Mali by ste sa cítiť dobre vo svojom tele a veriť si, než sa snažiť spĺňať nejakú spoločensky vytvorenú normu.

Pokiaľ sa rozhodnete schudnúť, je dôležité to robiť zdravo as cieľom zlepšiť svoje zdravie a wellness.

Keto creamer urýchľuje spaľovanie tukov. Keto sa zameriava na zmenu metabolizmu tak, aby organizmus spaľoval tuky namiesto sacharidov. To sa deje tým, že sa zníži príjem sacharidov a zvýši príjem tukov, čo vedie k prechodu organizmu do stavu ketózy, v ktorom sa telo učí spaľovať tuky. Keto creamer môže byť súčasťou keto diéty, ak sa konzumuje v stanovenom množstve, ale samotný by nemal urýchľovať spaľovanie tukov. Dôležitejší je celkový príjem kalórií, kvalita potravín a množstvo fyzickej aktivity.

Široký mrakodrap 160x600 px - Instagram príspevok (2)

ZLOŽENIE: PREVAIL KETO CREAMER je náhradou smotany do kávy bez obsahu cukru, poskytne vám zdravé tuky na podporu ketózy a pomôže vám sa cítiť lepšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho povedané - vďaka tomu, že ketóza berie tuk a presúva ho do vášho krvného riečišťa ako biologicky dostupnú energiu. Tento lahodný výrobok pomôže premeniť tuk na energiu. Neobsahuje lepok, bez chemických látok a glutamátov.

KÉTÓZA : Prirodzenou reakciou tela je spáliť glukózu alebo cukor predtým, než začne páliť tuk. A strava bežného človeka obsahuje veľa cukru, ktorý je k dispozícii na spaľovanie. Ketózy možno dosiahnuť dodržiavanie keto diéty (teda navýšenie príjmu bielkovín a rapídne zníženie príjmu sacharidov), ktorá pomôže rýchlejšie schudnúť tým, že telo skôr páli tuk ako cukry.

GRIFFONIE (5-HTP):  Semená tohto afrického kríka obsahujú látku 5-HTP, ktorá sa v našom tele premieňa na tzv. „hormón šťastia“ serotonín. Serotonín je dôležitý chemický a neurotransmiter v ľudskom tele, ktorý pomáha regulovať náladu a sociálne správanie, rovnako ako chuť do jedla, trávenie a spánok. Vysiela signály medzi nervovými bunkami a hovorí vášmu mozgu, ako a čo cítiť.

Bolo zistené, že nedostatok serotonínu koreluje s depresiou, prírastkom na váhe a celkovo zlým zdravotným stavom. Naopak štúdie ukázali, že hojnosť serotonínu je kľúčom k vyváženej mysli a telu. Keď sa hladiny serotonínu zvýšia, pocit úzkosti a depresie poklesne, môžete počítať s dobrým nočným odpočinkom a vaše telo s väčšou pravdepodobnosťou uvoľní váhu!

NÁVOD NA POUŽITIE : Pre maximálny chudnúci účinok pridajte 1 odmerku Keto Creamer do 150-250 ml našej kávy alebo horúcej čokolády, rozmiešajte a vychutnajte si. Vyskúšať môžete aj kombináciu s Tropical Blast. Dodržujte pitný režim.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.