CHUDNEME V SPÁNKU

Môže ísť o obrázok ‎text, kde sa píše ‎Top produkt HHE Hibernate 8 FOOD HIBERNATE 8 pomocník ku kvalitnému a zdravému spánku podporuje normálnu funkciu svalu kĺbu prispieva k zníženiu únavy regulácii hormonálnej činnosti znižuje stres úzkosť zlepšuje metabolizmus kolagén pôsobí proti starnutiu pokožky cholesterolu obsahuje antioxidanty Použitie: obsah vrecka zmiešajte s 500ml vody vypite pred spaním.  Balenie obsahuje 24 vrecúšok.  Kontraindikácie: Nie je vhodné pre deti, dojčiacea tehotné ženy!  Nie je vhodné pre vegetariánov a vegánov.  Radšej konzultovať vždy lekárom!  Nie je náhradou pestrej stravy!  Dodržujte pitný režim!  Uchovávajte chladu suchu Mimo dosahu detí "nate שור Hibernate rnate8 8 8 שור ×רA 3piন‎‎Dobrý deň
Tiež poznáte ten pocit, kedy ráno vstanete a necítite sa vôbec odpočinutie? 
 
Celú noc sa prevaľujete alebo sa často budíte?
 
Tak toto je ten pravý produkt pre Vás 
HIBERNATE8 úžasný nočný spaľovač, pomocník ku kvalitnému a zdravému spánku. 
 

PODPORA NOČNÉHO RIADENIA HMOTNOSTI

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK S FORMULÁCIOU NA BÁZE KOLAGÉNU

Urobte si nočnú hibernáciu, aby ste dobili energiu a zotavili sa. Uspite si cestu k lepšiemu zdraviu a kondícii s pomocou nášho prášku na podporu spánku.

V SPÁNKU SME ŠŤASTNÍ

Spánok spôsobuje,  že sa cítime šťastní , dokonca môže ovplyvňovať dĺžku života, ale nesmie ho byť ani málo, ani veľa.

Čo nás čaká v spánku. Keď spíme málo, dochádza k: oslabeniu organizmu, nervozite, podráždeniu, unavenosti, zlej koncentrácii, povädnutej pleti, kruhom pod očami, vystavujeme sa možnosti rôznych ochorení. 

Nadmiera spánku spôsobuje:  vysoký krvný tlak, obezitu, cukrovku, problémy so srdcom, dýchací problém, upchaté cievy, malátnosť, a ešte väčšiu únavu. Spánok je veľmi dôležitý.

Vyskúšajte už od 540 Kč tu  

 

 
Novo na webe 
 
 
Tieto produkty nie sú v predaji v Českej republike, ale môžete využiť naše poradenstvo ako kúpiť.
Keď rozkliknete produkt nájdete  Pomôžeme objednať tu  
Pod okazom nájdete formulár do ktorého stačí zapísať. Potom vás budeme kontatktovať a všetko vysvetlíme. Pre tých čo už niekedy u nás Americký Valentus objednávali je postup rovnaký. 
 
 
Vaše produkty stále v predaji.
 

 

Trochu z iného súdka