RECENZIA SPOKOJNÉ ZÁKAZNÍČKY

dobrý deň

Dnes vyberáme od všetkého trochu.

Chudnutie a dobrá nálada.

  • Recenzia spokojné zákazníčky 

Ahoj som v šoku, po týždni užívania džúsu Tropical Blast, som sa zvážila a zmerala len tak zo zvedavosti A toto je výsledok 6 dní som pila džús dnes 7 deň pauza a od rána sa cítim taká užšie a ľahšie tak som stúpla na váhu 

Mám pre vás TOP kombináciu, ktorá nielen skvele chutí, ale hlavne kg a cm mizne! Náš úžasný džús tropické blast a našej skvelú creamer smotanou, ktorá dodá džúsu tú skvelú pravú piňacoladovou chuť as kombináciou s ňou veľmi zvyšuje účinky! Kto ešte nemal musí ochutnať!  Je to pecka!

 

  

 

Valentus produkty

prasiatko-3117656_1920Prebiehajúce akcie u výrobcu Valentus len do konca októbra.

  • Kúpite 1 produkt - 2 produkty len za 10 dolárov
  • Kúpite 3 produkty - dostanete 4 len za 20 dolárov
  • Kúpite 6 produktov a dostanete 6 len za 30 dolárov
  • Kúpte 16 produktov a dostanete 12 len za 60 dolárov

Nákup je možný len priamo na webe výrobcu tu  https://www.valentus.com/cernapecenakava

Vždy je nutná platba kartou, dodanie je priamo z USA cca. do 21 dní od zaplatenia. V prípade, že Vám objednávku nezvládnete realizovať, ide vytvoriť objednávku tu na webe a platbou vopred. Vytvoríte akúkoľvek objednávku a do poznámky napíšte, o aký balíček máte záujem. Potom Vám zavoláme a všetko dohodneme po telefóne. Vaša objednávka nie je platná až kým sa spolu nespojíme.

Zmena postavy

  • Somatodrol viac svalovej hmotyKonečne mám postavu, na ktorú som čakal! "Vždy poctivo cvičím. Nabral som trochu svalov, ale neboli viditeľné. So Somatodrolem som videl rozdiel a získal som postavu, o ktorej som vždy sníval.

Somatodrol PRIPRAVTE SA NA obrovskú silu A rastu svalovej hmoty.  

 

Trochu z iného súdka 

 

Milujeme kúpeľné oplátky.

  • Kúpeľné oplátky BEZ KRABIČKY (2)Dodávame vždy čerstvé, voňavé a chrumkavú snažíme sa, aby ste ich na svoj stôl alebo kávičke alebo čaji dostali ešte s vôňou našich pekární. Starostlivá ručná práca je odjakživa neoddeliteľnou súčasťou výroby. 

Môžete ochutnať tu na webe Je libo  oblátky  alebo  trojhránky,  ale aj  Hořické trubičky  .  V noci upečie a ráno odosielame.  

 

Poznáte Erbenovej / Miletínská modlitbičky?

  • Mystička z medového perníčkov s náplňou. Vyzerá ako modlitebné knižka. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné chemické prostriedky. Autorom tejto cukrovinky bol PERNIKÁŘ Josef Erben.

Ochutnajte posielame aj na dobierku  špeciality tu

 Potrebujete ochranu?

  • RAV nepriestrelná vesta Molle - Multicam, veľ. L, Pantac - Airsoft-online.czBojíte sa, že na vás niekto bude strieľať? A alebo len potrebujete balistický plát na Vašu strelnici.

Využite našu ponuku  balistických platí do nepriestrelné vesty

 

Beháte na bežeckom páse a máte roztrhnutý behúň?

  • Stormred Warrior - Bežecký pásPre každú spoločnosť zaoberajúca sa fitness službami je priamo tragédia, keď vypovie nejaké fitness zariadení. Vybavenie nefunguje a namiesto toho, aby zarábalo, je oblepenie upozornením MIMO PREVÁDZKU. A to nie je žádoucí.Máte doma bežecký pás s roztženým behúňom? Radi pomôžeme na webe  www.fitnessservis.cz 

 

 

Čo tak niečo väčšieho? A alebo naopak? Dostaneme Váš sex do kondície   www.sexlepe.cz 

 

Ďakujeme za pozornosť a dúfam, že vás naša ponuka moc nenadchne.