PREVAIL EMULIN C

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

PREVAIL EMULIN C je prvý manažér uhľohydrátov na svete. Patentovaná zmes prírodných ingrediencií je výsledkom výskumu nominovaného na Nobelovu cenu a je vytvorená špeciálne pre optimálnu správu a podporu cukru.

 
Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 78
Značka Valentus
Kategória ZdravÍ
 

Vedeli ste, že priemerný človek spotrebuje 90 kg cukru na rok?

To je obrovský nárast od roku 1905, keď to bolo približne 2,7 kg ročne.

Výsledok? Veľké zdravotné problémy. Strava plná cukrov môže viesť k cukrovke, lupusu, srdcovým ochoreniam, obezite, mozgovej mŕtvici a ďalším, ktoré môžu mať toxické (a niekedy fatálne) účinky.

Prečo? Pretože uhľohydráty ako cukor môžu zvýšiť zápal v tele a tento zápal sa môže stať hlavnou príčinou niektorých škodlivých ochorení. Prevail eMulin C (Control) je prvý manažér uhľohydrátov na svete. Patentovaná zmes prírodných ingrediencií je výsledkom výskumu nominovaného na Nobelovu cenu a je vytvorená špeciálne pre optimálnu správu a podporu cukru.

 

Návod na použitie:  Pre maximálny výsledok užívajte 2 tablety 3x denne. Dodržujte pitný režim.

 

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.