PREVAIL EMULIN M

 
Tip Zväčšiť
 

 

PREVAIL EMULIN M  berieme ako malý zázrak medzi našimi doplnkami stravy. Efektívne a spoľahlivo znižuje negatívne účinky cukru v krvi , pomáha regulovať krvný tlak a dokonca znižuje aj riziko cukrovky . Obsahuje veľkú dávku antioxidantov, ktoré bojujú v tele s voľnými radikálmi. Zaisťuje kvalitný spánok a je aj prevenciou proti zápalom kĺbov. Tiež je vhodný pre vegánov, ktorí majú problémy si udržať stálu telesnú hmotnosť.

Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 99
Značka Valentus
Kategória Výživové doplnky
 

Účinky:  PREVAIL EMULIN M je vyvinutý vedcom nominovaným na Nobelovu cenu Dr. Joe Ahrensom. Často hovorí, že keby bol eMulin TM objavený pred 50 rokmi, bol by klasifikovaný ako „vitamín“. Väčšina ochorení je dnes klasifikovaná ako zápalové ochorenia. Tráviace problémy, nedostatok energie, srdcové choroby, astma, kožné poruchy, alzheimerovej choroby, nezvládnuteľný prírastok hmotnosti, artritída. Každý trpí do určitej miery chronickým zápalom. Ale prečo? Čo spôsobuje túto zdravotnú epidémiu? Moderné spracovanie potravín odstránilo niektoré zlúčeniny z našej stravy a treba ich doplniť. Produkt obsahuje množstvo dôležitých a kľúčových látok.

Myricetín:  Je členom skupiny flavonoidov, má bohaté antioxidačné vlastnosti, vyskytuje sa v zelenine, v ovocí, v orechoch alebo v červenom víne. Flavonoidy vrátane myricetínu sú schopné vychytávať voľné radikály vznikajúce aeróbnym dýchaním. Myricetín taktiež zvyšuje účinky iných antioxidantov.

Quercetin:  Je rastlinný flovonol zo skupiny flavonoidov, nachádza sa v mnohých druhoch ovocia, listov, semien, zŕn a najviac v červenej cibuli a keli.

Kyselina chlorogénová:  Slúži ako medziprodukt v biosyntéze.

Návod na použitie:  Pre maximálny účinok užívajte 2 tablety ráno 15 minút pred raňajkami. Dodržujte pitný režim.

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.