PREVAIL EXCEL SPRAY

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

 

PREVAIL EXCEL SPRAY  podporí váš zdravý životný štýl a pomôže vám ľahšie zhodiť prebytočné kilá. Zaistí správnu funkciu imunitného systému a pomáha znižovať chute na sladké , chráni telo pred oxidačným stresom a znižuje únavu . Podporí vašu skvelú kodnicu. 

 
Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 102
Značka Valentus
Kategória Výživové doplnky
 

 

Zloženie:  Podporí vás na vašej ceste za lepšou kondíciou a pomôže vám zhodiť prebytočné kilá. Postará sa o váš imunitný systém počas tréningu aj po ňom a zníži vaše chute na sladké. Navyše chránia vaše bunky pred oxidačným stresom. 

 

Aloe Vera: Obsahuje upokojujúce, protiplesňové a protizápalové zložky. Pôsobí regeneračne na cievy, podporuje detoxikáciu a správne trávenie, pomáha pri nevoľnosti a je skvelým doplnkom pri redukčných diétach.

 

Opuncie:  Podporuje dobrý stav nášho tráviaceho traktu a umožňuje strážiť dobrý stav organizmu komplexne. Obsahuje veľké množstvo bielkovín, vápnika, fosforu, železa, vitamínu C a vlákniny a dokáže bojovať s cukrovkou, znižuje cholesterol, nadváhu a je odporúčaný pri problémoch so zažívaním, pankreasom a pečeňou.

 

Africká žihľava:  Je liečivá rastlina, ktorá rastie divoko na horských svahoch Indie, v Thajsku a Nepále. Podporuje chudnutie vďaka tomu, že pomáha odbúravať tuky pri zachovaní svalovej hmoty.

 

Návod na použitie:  Pred použitím sprej pretrepte, denná dávka je 7 strekov priamo do úst (ideálne ju rozdeliť počas dňa na 2x až 3x)

 

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.