PREVAIL FIBER PLUS

 
Tip Zväčšiť
 

 

PREVAIL FIBER PLUS je vynikajúci doplnok stravy pre redukciu hmotnosti . Vylepšená receptúra ​​zaisťuje pre vaše telo dostatočnú podporu a znižuje pocity hladu . Spolu v kombinácii so správnym cvičením sa zbavíte prebytočných kíl a dosiahnete tak svoj potenciál.

Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 117
Značka Valentus
Kategória Redukcia hmotnosti
 

Zloženie: Prevail Fiber Plus vám pomôže cítiť sa sýti. Patentovaná zmes prospešných látok v kombinácii so zdravou stravou a pravidelným cvičením pomáha regulovať hmotnosť oveľa efektívnejšie. Podporuje aj váš metabolizmus, ktorý sa bude oveľa rýchlejšie zbavovať nadváhy. 

Glukomanán: Je úplne prírodná rozpustná vláknina, ktorá mierne zvyšuje svoj objem pri kontakte s tekutinou. To zaistí, že budete sýti a nebudete sa zbytočne prejedať.

Callaluma: Už po stáročia sa využíva po celom svete na zvládanie chuti do jedla. Potláča hlad a pomáha zvýšiť výdrž. Vďaka tomu napomáha spaľovaniu uložených tukových zásob organizmu. 

Cordia salicifolia: Pomáha stimulovať metabolizmus k rýchlejšiemu spaľovaniu a tým aj zníženiu hmotnosti vášho tela. Znižuje chuť na nezdravé a sladké jedlo a zamedzuje tak prísunu prebytočných sacharidov a tukov – kľúč k správnej regulácii hmotnosti. 

Tráviace enzýmy: Starajú sa o správnu funkciu tráviacej sústavy a pomáhajú metabolizmu so spaľovaním. Sú to kľúčové látky organizmu, ktoré pracujú na rozložení potravy na následné vstrebávanie. Pokiaľ z potravy, ale neprijímame dostatočné množstvo enzýmov, je naše telo oslabené a imunitný systém je oveľa náchylnejší k mnohým chorobám. Tráviace enzýmy obsiahnuté v Prevail Fiber dodajú vášmu telu potrebné látky, ktoré zaistia dostatočnú starostlivosť a pomôžu vášmu organizmu k rýchlejšiemu spaľovaniu. 

Návod na použitie: Užívajte 2 tablety aspoň 30 minút pred jedlom. Zapite dostatočným množstvo čistej vody. Neužívajte s nápojmi obsahujúcimi laktózu či alkohol. Pri aktívnom cvičení môžete užívať až 8 tabliet denne na maximalizáciu vašich výsledkov. 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.