PREVAIL MULTI-VIT SPRAY

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

PREVAIL MULTI-VIT SPRAY  je bohatý na antioxidanty a podporuje regeneráciu tela pri vysokej záťaži. Zlepšuje pocit sýtosti a podporuje metabolizmus. Pomáha s detoxikáciou tela a znižuje únavu a vyčerpanie. Podporuje aj správnu funkciu čriev.

 
Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 111
Značka Valentus
Kategória ZdravÍ
 

Havajská spirulina:  Spirulina rýchlo obnovuje výkonnosť tela a regeneruje organizmus pri vysokej záťaži. Optimalizuje pohyb stravy tráviacim traktom, zlepšuje pocit sýtosti a pomáha tak kontrolovať telesnú váhu, budovať prirodzený svalový potenciál. Dodáva potrebné minerály, vitamíny a živiny, zvyšuje tvorbu laktobacilov a zlepšuje tým črevnú mikroflóru. Tiež významne podporuje obranyschopnosť organizmu, stimuluje lymfatický systém, efektívne odbúrava nežiaduce toxické látky a prirodzenými cestami ich odvádza z tela. Podporuje mozgovú činnosť a schopnosť sústrediť sa.

Niacín (vitamín B3):  spolupôsobí pri tvorbe energie v bunkách. Ovplyvňuje metabolizmus tukov
a cukrov. Aj vďaka nemu máme zdravú čistú pokožku a funguje nám správne nervová sústava, srdce a tráviaci systém. Pomáha znižovať hladinu krvného cukru na normálne hodnoty av neposlednom rade má vplyv na kvalitu duševnej činnosti.

Kyselina pantoténová (vitamín B5):  Táto kyselina má základný význam pre účinok radu enzýmov, ktoré sa podieľajú na metabolizme sacharidov a cukrov. Pomáha znižovať vyčerpanie.

Mangán: je dôležitý pre využiteľnosť rôznych vitamínov. Taktiež je nevyhnutný na tvorbu bielkovín, cukrov, tukov a cholesterolu a na metabolické procesy v kostiach a nervovom tkanive. Podieľa sa na správnom vývoji našich kostí a chrupaviek.

Návod na použitie:  Pred použitím sprej pretrepte, denná dávka je 7 strekov priamo do úst (ideálne ju rozdeliť počas dňa na 2x až 3x)

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.