PREVAIL RELIEF

 
Tip Zväčšiť
 

 

PREVAIL RELIEF  podporí váš tráviaci systém a funkcie metabolizmu. Zbaví vaše telo toxínov a vďaka tráviacim enzýmom rastlinného pôvodu vylepšenej o probiotiká pomôže efektívne absorbovať potravu. 

 
Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 84
Značka Valentus
Kategória Výživové doplnky
 

Zloženie: Jedlo dodáva telu živiny, ktoré sú nevyhnutné pre celkové zdravie a rast. Enzýmy majú zásadnú úlohu v biologickej dostupnosti živín. Určité množstvo sa prirodzene vyskytuje priamo v tele, ale tiež sú súčasťou jedla, ale iba živého, tzv. "RAW". Bohužiaľ náš moderný dizajn varenia, spracovávania a pasterizácie enzýmy ničí, stáva sa z toho mŕtva potrava a vyzývame dodávku enzýmov v tele na vykonanie všetkej práce. Rozklad je pre telo veľmi náročný a práve preto sa po jedle môžete cítiť unavení namiesto toho, aby vám energiu dodalo, pretože ste určite nespracovali jedlo až tam, kam by ste potrebovali.

Enzýmy:  Sú zodpovedné za  trávenie, vylučovanie, hojenie rán, zrážanie krvi, regeneráciu organizmu, imunitné reakcie, zaisťujú správnu funkciu mozgu, ale aj rozmnožovanie, starnutie. Rozkladajú veľké molekuly potravy – sacharidy, tuky, bielkoviny – na dostatočne malé jednotky – aminokyseliny, mastné kyseliny, glukózu – ktoré dokáže organizmus vstrebať. Pri nedostatku enzýmov môžete pocítiť následky ako  potenciál k obezite, intolerancie jedla, únava, slabý imunitný systém, vyššie riziko ochorenia, predčasné starnutie, celkový pocit zlej emočnej pohody.
Pokiaľ sa bielkoviny nerozložia, tak vzniká kyselina močová, ktorá môže za bolesti v tele.

Probiotiká: J sú dôležitým kľúčom k podpore zdravého trávenia. Sú to priateľské baktérie, ktoré pomáhajú podporovať zdravé trávenie tým, že udržujú zdravie črevnej výstelky a produkujú enzýmy, ktoré podporujú pokračujúce štiepenie potravín pri ich prechode systémom.

Návod na použitie:  Jedna kapsula 3x denne pred jedlom. Je možné vziať aj mimo jedla na prečistenie od nespracovaných potravín. Balenie obsahuje 90 kapsúl.

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.