PREVAIL VERATROL SPRAY

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

PREVAIL VERATROL SPRAY  pomôže zmierniť zápaly a zápalové stavy vo vašom tele. Znižuje chuť na sladké a podporuje dobré trávenie a správne funkcie metabolizmu. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov a tým spomaľuje proces starnutia. Stará sa aj o kardiovaskulárny systém a podporuje normálnu hladinu cukru v krvi.

 
Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 108
Značka Valentus
Kategória Výživové doplnky
 

Zloženie:  Pokiaľ vás často trápi zápal, je Prevail Veratrol Spray tou správnou voľbou. Navyše podporuje správne trávenie a váš metabolizmus. Spomaľuje aj proces starnutia a stará sa o váš kardiovaskulárny systém. 

Resveratrol:  Je silný prírodný antioxidant. Pomáha znižovať kardiovaskulárne problémy, pomáha regulovať hladinu cholesterolu. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu, zmierňuje prejavy alergií a podporuje správnu funkciu pľúc. Reguluje hladinu krvného cukru a zmierňuje zápalové procesy v organizme.

Goji:  Je silný antioxidant, podporuje správnu činnosť obličiek a pečene, posilňuje zrak a pôsobí antibakteriálne. Goji pomáha odbúravať stres, zbavuje nespavosti a taktiež bráni chuti na sladké a tak pomáha pri chudnutí. Goji znižuje hladinu cukru v krvi, spomaľuje proces starnutia a znižuje riziko rakoviny prostaty a prsníka.

Amalaki:  Sa prezýva "nebeské ovocie" a je bohatým zdrojom vitamínu C. Priaznivo pôsobí na dobré trávenie, uľavuje pri žalúdočných a črevných problémoch. Podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, prispieva k celkovému zdraviu kardiovaskulárneho systému a spomaľuje proces starnutia vďaka vysokému množstvu antioxidantov. Pomáha vylúčiť z tela toxíny, zlepšuje zrakové funkcie a priaznivo pôsobí na rast vlasov.

Návod na použitie:  Pred použitím sprej pretrepte, denná dávka je 7 strekov priamo do úst (ideálne ju rozdeliť počas dňa na 2x až 3x)

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.