PREVAIL VITALITY SPRAY

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

 

PREVAIL VITALITY SPRAY podporuje regeneráciu nervovej sústavy, lymfatický systém a metabolizmus. Pomáha tiež zvyšovať tvorbu kolagénu a harmonizáciu cyklov v organizme. Zvyšuje aktivitu a zlepšuje náladu. 

Dostupnosť Iba pre prihlásených
Môžeme doručiť do
20.2.2023
€83,95
Kód tovaru 105
Značka Valentus
Kategória ZdravÍ
 

Zloženie:  Výživový doplnok určený na regeneráciu nervovej sústavy, lymfatického systému a metabolizmu. Pomáha s tvorbou kolagénu a vyživuje vašu pokožku a kĺby. Harmonizuje pochody v ľudskom tele a znižuje únavu počas dňa.

Gotu Kola:  Alebo pupočník je popínavá bylina trópov a subtrópov. Má povesť omladzujúceho zázraku, je používaný v tradičnej ajurvédskej medicíne. Podporuje regeneráciu nervovej sústavy, upokojuje a posilňuje, podporuje inteligenciu, dlhovekosť a pamäť. Pomáha tiež zvýšiť tvorbu kolagénu v kostiach a chrupavkách a napomáha zlepšeniu periférneho krvného obehu. Pomáha znižovať únavu a depresívnu náladu, podporuje lymfatický systém a pôsobiť proti opuchom.

Koreň Maca:  Maca peruánska, peruánska viagra či kráľovná Ánd, patrí medzi jednu z najvýživnejších, najstarších av najvyššej nadmorskej výške pestovaných rastlín na svete. Využívali ju už starovekí Inkovia pre svoje blahodárne účinky, najmä v posilňovaní psychickej a fyzickej odolnosti a dodaní energie. Maca má sama množstvo prospešných látok a živín. Neobsahuje hormóny, ale vie harmonizovať menštruačný cyklus, vyrovnávať hormóny v priebehu menopauzy a pomáha pri problémoch s erekciou.

Rozchodnica ružová:  Sa vyskytuje predovšetkým v arktických oblastiach a horských oblastiach Eurázie a Severnej Ameriky. Posilňuje nervový systém, má schopnosť zvyšovať koncentráciu a pamäť, prispieva k duševnej čulosti, dobrej vyváženosti organizmu a jeho produktivite.

Návod na použitie:  Pred použitím sprej pretrepte, denná dávka je 7 strekov priamo do úst (ideálne ju rozdeliť počas dňa na 2x až 3x)

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.