Ako kofeín v káve podporuje chudnutie

Káva môže byť užitočná pre chudnutie, pretože obsahuje kofeín, ktorý môže pomôcť zlepšiť výkon pri cvičení a zvýšiť metabolizmus. Kofeín môže tiež pomôcť znížiť hlad a podporiť spaľovanie tukov.

 Je dôležité si uvedomiť, že káva sama o sebe nie je zázračná tabletka na chudnutie. Na dosiahnutie výsledkov je potrebné kombinovať ju s vyváženou stravou a dostatočným pohybom.  

Káva je jedným z najobľúbenejších nápojov na svete a mnoho ľudí si ju vychutnáva ako súčasť svojej rannej rutiny. Okrem toho, že káva chutí dobre, môže tiež pomôcť pri chudnutí. Kofeín, hlavná aktívna zložka kávy, môže podporiť chudnutie niekoľkými spôsobmi.

Kofeín podporuje chudnutie, je tým, že zvyšuje metabolizmus. Kofeín môže pomôcť zvýšiť bazálny metabolizmus, čo znamená, že telo spaľuje viac kalórií aj v pokoji. To môže pomôcť pri chudnutí tým, že znižuje počet kalórií, ktoré telo ukladá ako tuk.

Kofeín podporuje chudnutie, je tým, že znižuje hlad. Kofeín môže pomôcť znížiť hlad tým, že ovplyvňuje hladné hormóny v tele, ako je ghrelín. To môže pomôcť pri chudnutí tým, že znižuje chuť do jedla a znižuje počet kalórií, ktoré sa konzumujú.

Kofeín podporuje chudnutie, je tým, že zlepšuje výkon pri cvičení. Kofeín môže pomôcť zlepšiť výkon pri cvičení tým, že zvyšuje svalovú silu a vytrvalosť. To môže pomôcť pri chudnutí tým, že umožňuje cvičiť dlhšie a intenzívnejšie, čo vedie k spaľovaniu viacerých kalórií.  Spoločnosť Valentus vyrobila kávu po ktorej schudnete Europa Joe - káva na chudnutie . 

Zázrak  kávy Valentus  spočíva na kombinácii kvalitnej kávy Arabica s prírodnými látkami povzbudzujúcimi metabolizmus.  Hlavnými ingredienciami, ktoré budú mať na svedomí vaše neodolateľné krivky , sú

  • L-tyrozín (zrýchľuje metabolizmus),
  • vitamín B6 (zlepšuje psychický stav a bojuje s pocitmi vyčerpania),
  • Pikolinát chromitý (podporuje spaľovanie tukov) alebo tzv.  bezvodný” kofeín (m) povzbudzujúce účinky). 

Nielenže budete  vyzerať neodolateľne v plavkách  alebo minisukniach, ale  také sa budete cítiť skvele,  sebavedome a sexy . Výslednú postavu oceníte nielen vy, ale aj váš partner. S novým telom prídu aj úspechy v práci, sexe alebo medziľudských vzťahoch.

kofein podporuje hubnutí