Redukcia hmotnosti

Redukcia hmotnosti a spaľovania tuku je proces, pri ktorom telo spaľuje tuky ako zdroj energie. To môže byť zlepšené cvičením, ktoré zvyšuje metabolizmus a umožňuje telu spaľovať viac kalórií.

Redukcia hmotnosti je proces znižovania telesnej hmotnosti, ktorý môže byť dosiahnutý kombináciou vhodnej stravy a cvičenia a potravinových doplnkov. Je pravda, že pre mnoho ľudí môže byť chudnutie náročné.

Potravinové doplnky na chudnutie  sa často používajú na podporu znižovania telesnej hmotnosti . Tieto doplnky obsahujú rôzne zložky, ako sú kofeín, CLA, alebo extrakty rastlín, väčšinou sa jedná o látky ktoré podporujú spaľovanie tukov alebo znižujú chuť do jedla.

Je ale dôležité si uvedomiť, že potravinové doplnky pomáhajú na chudnutie , ale nenahradia zdravú stravu a pohyb len veľkou mierou pomáhajú.

Aby bolo chudnutie úspešné, je dôležité nájsť spôsob, akým sa dá kombinovať zdravú stravu a pohyb a potravinové doplnky do každodenného života. Je tiež dôležité nájsť motiváciu a podporu , ktorá pomôže vydržať pri ceste za znižovaním hmotnosti. Je tiež dobré si uvedomiť že chudnutie nie je o dosahovaní dokonalosti, ale o zdraví a spokojnosti s tým kým sme.

 

Stránka 1 z 2 - 16 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 16 položiek celkom