OSVIEŽUJÚCI NÁPOJ NA HUBNUTIE

Príjemnejší boj s nadváhou

Bojujete už nejaký čas s nadváhou a chceli by ste zhodiť nejaké to kilo, ale nedarí sa vám to? Už čoskoro budete môcť privítať vaše štíhlejšie ja. 

Pustite sa do príjemnejšieho boja s nadváhou bez drastických diét. Schudnúť môžete aj zaradením špeciálnych nápojov do vášho pitného režimu. 

Vyskúšajte špeciálny drink s prírodnými zložkami, ktorý potláča chuť do jedla. Výsledkom bude nižší denný príjem kalórií a tým pádom aj úbytok hmotnosti. Zároveň taktiež doplníte telu dôležité tekutiny.

Stavte na chutný a osviežujúci nápoj na kontrolu hmotnosti. Tropical blast valentus je nápoj, ktorý je vhodný aj pre celiakov, pretože neobsahuje lepok. 

Zároveň tiež neobsahuje ani chemické látky a glutamáty. Vďaka obsahu srvátkového proteínu, inulínu a prášku z ryžových otrúb vás zasýtia na dlhšiu dobu a znížia tak chute na sladké. Stačí len rozpustiť prášok vo vlažnej alebo studenej vode a drink vypiť. 

Poteší vás príjemnou chuťou. Tento nápoj zároveň tiež vedie k vylučovaniu prebytočnej vody k organizmu, napomáha tak k odvodneniu a zníženiu opuchov a tým pádom aj k zníženiu hmotnosti.

tropic valentus