Zdravý životný štýl

Prášok z pomarančovej kôry, extrakt z šípkového ovocia, extrakt z koreňa marshmallow, extrakt z kvetov zemolezu, extrakt z kvetov harmančeka, extrakt z listov Uva Ursi, extrakt z mäty piepornej, extrakt z listov serra, extrakt z kôry Buckhorn.

Zamerajte sa na to, aby vami vybrané doplnky boli kvalitné, obsahovali potrebné látky, vitamíny i minerály. Nepodceňuje ani spôsob ich výroby. Mali by byť spracované šetrne, aby telo bolo schopné využiť všetkých živín, ktoré obsahujú.

Detoxikačný bylinný čaj V tox . Podporuje činnosť čriev a správne trávenie. Pomáha pri detoxikácii pečene. Podporuje zdravý a pokojný spánok. Podporuje prirodzený proces. čistenie telaspolpráce

Zvyšuje imunitu.


Podstatné je, aby telo získalo potrebné množstvo bielkovín, sacharidov, minerálnych látok, aj nenasýtených mastných kyselín. Dôležité je venovať pozornosť tomu, čo kupujete.
V dnešnej uponáhľanej dobe ľudia cez deň nestíhajú dodržať vyvážený jedálniček, pretože nemajú čas alebo možnosť pripraviť si plnohodnotné jedlo.

Možno vám chýba zdravá, a pritom chutí raňajky či olovrant. Verte, že riešenie existuje a my vám ho ponúkame.

Detoxikačný bylinný čaj V tox je vynikajúca zmes prírodných ingrediencií pochádzajúcich z celého sveta, ktoré vytvárajú silný a silný čaj, ktorý:
  • Podporuje prirodzený vylučovací proces tela;
  • Podporuje pravidelnosť a zdravý tráviaci trakt; a Zlepšuje trávenie a prirodzené funkcie moču.
  • ŽIADNE PRIDANÉ CHEMIKÁLIE
  • PRÍRODNÉ ZLOŽKY
  • IMUNUJTE zvyšovania kvality
 
Pri použití so sadou produktov pre reguláciu hmotnosti Prevail sú vylepšené synergické efekty V-TOX.
 

Vyvážený jedálniček? Nestíham!

Nový obrázek_2

 

citróny-4529721_1920


Zdravý životný štýl nemusí byť len súčasťou motivačných citátov. Každému je lepšie v zdravom tele, ktoré netrápia nadváha, celulitída, bolesti kĺbov a ďalšie príznaky civilizačných chorôb spojených s nesprávnym životným štýlom.

Chybné stravovacie návyky, sedavé zamestnanie, nadmiera stresu a nedostatok pohybu. To všetko postupne vedie k pocitom únavy, absencia energie a nechuti urobiť vo svojom živote radikálnu zmenu.

Ale aj z tohto začarovaného kruhu sa dá vystúpiť. Možno sa k tomu práve chystáte, alebo ste to už urobili. V každom prípade je dobré vedieť, že existujú veľmi kvalitné doplnky stravy, ktoré vám pomôžu nastoliť ideálnu rovnováhu, ktoré vaše telo ocení.

  • Jednou z hlavných funkcií je odstraňovanie toxínov, ktoré sa v tele hromadia. Detoxikačný proces uľahčený očistením je tak dôležitý, pretože pomáha udržiavať zdravú rovnováhu vo vašom tele. Všetci naturopatičtí lekári, s ktorými sme hovorili, považujú toto očistenie za skutočne kľúčovú súčasť osobného zdravia a wellness.

 

Nový obrázek_2

 

  • Odstránenie toxínov a odpadu z tela môže poskytnúť rad zdravotných výhod, vrátane zvýšenej energie, ale aj optimalizácia neurologických funkcií pre špičkový výkon. Ďalšie výhody dobrého produktu pre čistenie hrubého čreva, ako je nový čaj Valentus V-TOX, pomáhajú znižovať plyn a nadúvanie a ponúkajú pocit zastrihávače v oblasti brucha.

 

  • Sme tak nadšení z tohto nového prírastku do produktovej rady Valentus. Máme ľudí, ktorí vzorkujú V-TOX, a posudky sú viac než povzbudivé. Toto je produkt, o ktorý ľudia žiadali. 
  • Pri použití so sadou produktov pre reguláciu hmotnosti Prevail sú vylepšené synergické efekty V-TOX. Je to naozaj konečná očista hrubého čreva

Ak sa navyše rozhodnete podporiť zároveň aj funkciu vášho metabolizmu, potom sa sústreďte na spaľovače, ktoré obsahujú prírodné extrakty z rastlín, takže nielen, že stimulujú vaše spaľovanie, ale dodajú vám sily aj v boji s únavou.