MÁTE V PORIADKU ZAŽÍVANIA?

MÁTE V PORIADKU ZAŽÍVANIA?

61n7qXzxcBL._SL1000_MÁTE V PORIADKU ZAŽÍVANIA? MAŤ V PORIADKU ZAŽÍVANIA A ZBAVIŤ SA NEČISTÔT TELA, PO TOM TÚŽI NEJEDEN Z NÁS. PREVAIL BREAKTHROUGH AM / PM JE TAKÝ MALÝ, PRE NIEKOHO VEĽKÝ ZÁZRAK.

V jednom vrecúšku nájdete antioxidanty, probiotiká, výživu pre črevá a zároveň nápoj na správnu redukciu hmotnosti.
 
Dobré riešenie, ako byť fit a v pohode, nemyslíte?
 
Výrobok obsahuje baktérie potrebné pre správnu funkčnosť čriev, posilňuje mikroflóru a zlepšuje metabolizmus. Dokonca má dobrý vplyv na problém s intoleranciu laktózy. Nápoj na Očista těla si môžete vybrať, na deň alebo noc. Skvelá pomoc pri poruchách trávenia alebo pri kvasinkových infekciách.
 
 
Prečo posilňovať črevnú mikroflóru?  V našich črevách žije obrovské množstvo malých baktérií, húb, vírusov a prvokov. Správna mikroflóra má veľkú spojitosť s príjmom potravy a pohybom. Veľký vplyv majú aj rôzne lieky a liečba rôznych chorôb.
Mikroorganizmy v tele av črevách majú dôležitú funkciu, fermentujú zvyšky potravy, mení celulózu na cukry, pomáhajú posilňovať imunitu, chráni telo pred nárastom patogénov a zápaly.61wfH6wYfNL._SL1000_
Ak je črevné prostredie narušené, môže dochádzať k alergiám, kvasinkovým infekciám, zápalom, celkovému oslabeniu imunity, rakovine čriev.
Udržiavať si črevá zdravé je dôležité. A to nie je všetko, pri užívaní nápoja Prevail Breakthrough AM / PM dochádza ik chudnutie. Stačí užívať 12 dní a budete sa cítiť lepšie. Očista těla ikácia tomu pomáha, zbavuje telo a črevá nečistôt.  
 
 
Prevail Breakthrough čo v produkte nájdete?     V nočnom produktu nájdete výťažok z pestreca mariánskeho, ktorý je úžasným čističom, chráni pečeň, pomáha k regenerácii, chráni telo pred zápalmi, infekciami, pomáha odstraňovať toxíny z tela von. Má výborný vplyv na regeneráciu ciev, pomáha proti kŕčovým žilám, zmierňuje následky chemoterapie.
 
Prevail Breakthrough AM / PM obsahuje prírodné látky, výťažky z ovocia a zeleniny (napr. Čierne ríbezle, moruše, jablko, špargľa, banán, brokolica, čučoriedky, kantalup, mrkva, zeler, čerešne, kivi, kumquat, citrón, liči, mango, pomaranč, mučenka, papája, hrach, pomelo, broskyňa, ananás, slivka, granátové jablko, tekvica, maliny, červená repa, hrozno, grapefruit, špenát, kukurica, cukrová trstina, mandarínky, paradajky a ďalšie), vitamín C, výťažky z bylín .
 

BREAKTHROUGH PRÍRODNÉ ZÁZRAK ENERGIE, Očista těla

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

 


 
   
61R0Y + ni8ZL.  SL1000 61 vAe NHicL.  SL1000 61wfH6wYfNL.  SL1000 61XSskYSu5L.  SL1000
   
 
   

Prevail Breakthrough AM / PM- sú dva jednoduché recepty, ktoré sa používajú ráno a večer. Vďaka tomuto produktu budete fit, zdravie a šťastní po celý deň. Receptúra, ktorá je dočasne zdrojom antioxidantov a probiotík, ktoré menia črevnú flóru. 

  • Prírodné potravina a účinný nápoj určený na Očista těla ikáciu tela a dosiahnutie zdravia.
  • Podporuje prirodzené úrovne kvasiniek.
  • Môže zlepšiť absorpciou živín v tele.
  • Môže posilniť metabolizmus.
  • Štvrťročné program (každých 90 dní) je navrhnutý pre jednoduché použitie pokiaľ nastolenie optimálneho