colagen sk

Kolagén je dôležitý pre pokožku a kosti. Kyselina hyalurónová sa nachádza hlavne v chrupavke v...

338/1 T
cokoláda Sk
Tip

Zamatovo bohatá, priam lahodná, táto belgická čokoládová zmes uvoľňuje prúd zhovievavých vôní a...

350/1 T
europa sk
Tip

Cítiť sa dobre bude pre vás normálne. Máme výsledky !!! Káva Europa Joe Czech je skvelý...

243/1 T
Hibernate sk
Tip

V súčasnom uponáhľanom svete si potrebujeme dopriať naozaj  kvalitný spánok a odpočinok  ....

246/1 T
Tropicla Sk
Tip

Juice na chudnutie Tropical blast Valentus Nie je žiadnym tajomstvom, že kontrola hmotnosti nie...

249/1 T
5 položiek celkom

Dosiahnite optimálnu kondíciu s našimi produktmi

Vitajte na našich stránkach, kde vám otvárame dvere do sveta zdravia, wellness a nových príležitostí. Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť tú zmenu, ktorú ste tak dlho hľadali.

Ponúkame širokú škálu produktov, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť vaše ciele, či už ide o redukciu váhy, zlepšenie spánku alebo funkciu kĺbov.

Náš inovatívny produkt Hibernate8 vám umožní chudnúť počas spánku, prinášajúc prirodzený a účinný spôsob, ako dosiahnuť optimálnu váhu.

Ak uprednostňujete prírodný prístup, naša káva Europa Joe pre redukciu váhy vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele tým, že podporí vašu energiu a metabolizmus.

Tropic Blast Juice pre chudnutie je ďalšou skvelou možnosťou, plnou vitamínov a minerálov, ktoré podporujú váš metabolizmus a pomôžu vám dosiahnuť ideálnu váhu.

Pre milovníkov čokolády tu máme Europa Cocoa Valentus - lahodnú čokoládu, ktorá vám môže pomôcť chudnúť. Užite si príjemné chvíle a zároveň dosiahnite svoje váhové ciele.

Ak hľadáte riešenie pre vaše kĺby, náš Collagen 1000 je tu, aby vám poskytol kľúčové zložky pre zdravé kĺby. Naša formulácia obsahuje viac kolagénu než produkty konkurencie, čo poskytuje účinnú podporu pre váš pohyb a kĺbové zdravie.

Sme hrdí, že ponúkame tieto vysoko kvalitné produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a zlepšiť vaše celkové zdravie. Veríme, že naša ponuka vás zaujme, a tešíme sa na spoločnú cestu smerom k zlepšeniu a úspechu.

 

Valentus kategorie

Späť do obchodu