Pamätajte, zrelá pleť rýchlejšie vstrebáva účinkami slnka

Pamätajte, zrelá pleť rýchlejšie vstrebáva účinkami slnka . Lekári odporúčajú vyhýbať sa slniečku počas slnečné špičky, keď je slnko najsilnejšie. Okrem krému Skinn Body Angeless na tvár, môžete používať aj vhodné oblečenie, prikrývky hlavy (čiapky, klobúky, šatky).

Vaša pleť tak bude dostatočne chránená. Starším ľuďom sa odporúča, aby podstúpili celoplošné vyšetrenie kože, z dôvodu možného vzniku rakoviny. V lete sa tiež odporúča nepoužívať silné parfumy priamo na kožu, ak idete na priame slnko, v kombinácii so slnečnými lúčmi môžu spôsobovať nárast škvŕn.  
 
Hnedé a tmavé pigmentové škvrny v tvári, v oblasti dekoltu alebo na pažiach a rukách, sú veľkým trápením pre mnoho žien a mužov. Najčastejšie ide o klasický prejav starnutia.
Tieto škvrny nie sú nebezpečné a nerobia žiadne ťažkosti (pokiaľ nie sú vystúpené alebo nemení viditeľne tvar), ide len o kozmetický problém.
Hnedé škvrny sú výsledkom mnohoročného vystavovanie pokožky slnečným lúčom a ich ultrafialovému žiareniu a tiež vznikajú vplyvom prostredia, v ktorom žijeme.
Medzi týmito škvrnami sa však môže objaviť aj vážnejší problém, preto odporúčame pravidelné vyšetrenia podozrivých znamienok a škvŕn u lekára. Na tvár používajte krém Skinn Body Angeless , minimalizuje výskyt stareckých škvŕn. 
 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

.
 
Odstrániť škvrny z povrchu kože nie je vôbec jednoduché. Mnoho ľudí sa o to pokúšalo rôznymi domácimi kozmetickými zásahmi. Bohužiaľ však často dochádza k poleptanie a kožnému poškodenie. Ľudové recepty, ako citrónová šťava alebo zemiakové šupky, na nejaký čas uľaví, nie vždy všetko dopadne dobre. Aké sú iné možnosti?
Skinn Body Angeless znižuje výskyt stareckých škvŕn, strií a jaziev.
 
Sérum používa kombináciu prírodných výťažkov zo zeleniny a ovocia: acai, Goja, noni, červené ríbezle, čerešne, jablká, reďkovky, čučoriedky, mangostan, červená kapusta, maliny a semená z hroznových šupiek). Poskytuje pleti antioxidačné mix vďaka živinám a podporuje proces mládnutí. Má dobrý vplyv na redukciu akýchkoľvek nedokonalosti pleti, znižuje počet vrások, pomáha k redukcii hnedých škvŕn. Stačí aplikovať malé množstvo krému na pokožku. 

SKINNY BODY ANGELESS DOKONALÁ VÝŽIVA PRE VAŠU PLEŤ

 

efekt lupa
61aME tcKRL.  SL1000
 
 
  
61jmlYCH82L.  SL1500 61iVVVnKdML.  SL1000 71uz + ze3OL.  SL1000 611cl8V0wkL.  SL1000
  
 
   

 Skinn Body Angeless  dokonalá výživa pre vašu pleť v podobe krému,  vďaka ktorému môžete vyzerať mladšie o desať rokov.

Stres, vek, uponáhľaná doba, to všetko zanecháva na vašej pokožke stopy. Ageless pomáha zmierniť známky starnutia. Obsahuje výťažky z 12 druhov ovocia a zeleniny. Ageless je produkt založený na prírodné receptúre a je pre pleť ako vitamínová bomba bohatá na živiny .


  • NIE JE TREBA do nekonečnej CHUDNÚŤ, ALE SCHUDNÚŤ!