ENERGIE, harmonizáciu organizmu, elektrolyt

ENERGIE, harmonizáciu organizmu, elektrolyt

Ak chcete maximalizovať svoju energiu, vašu vytrvalosť a regeneráciu, neexistuje lepšia voľba ako je E3! Jedna odmerka E3 = úžasný a ľahko dostupný zdroj zdravej energie kedykoľvek a kdekoľvek!
Či už ide o ranné vstávanie, únavu po náročnom tréningu alebo boj s popoludňajší únavou E3 vás podrží, keď to najviac potrebujete!
E3 je vytvorený pomocou novej revolučnej zmesi vitamínov, minerálov, živín, bylín a elektrolytov a je jediným produktom svojho druhu - palivom pre vaše telo!

  • prírodné ingrediencie
  • Zdroj vyvážené energie
  • antioxidačné sila
  • Umožňuje vášmu telu pracovať čo najefektívnejšie
  • chutí skvele

Nielen športovci sa dnes a denne spoliehajú na moderné vedecké poznatky v oblasti výživy a vyhľadávajú produkty, ktoré im pomáhajú dosahovať maximálnych výkonov. Správna životospráva je ako budova - na dosiahnutie optimálnych výsledkov potrebujete tie správne nástroje.

Elektrolyty
Elektrolyty sú zodpovedné za udržiavanie chemickej rovnováhy v tele. Sú nevyhnutné pre optimálny výkon tak, že bráni dehydratácii a udržujú správnu hladinu pH, čo je nevyhnutné pre zlepšenie atletického výkonu a podpore regenerácie po cvičení. Elektrolyty sú nevyhnutné k optimálnej funkcii vášho organizmu. E3 je v takom prípade tou najlepšou voľbou!

Palatinóza
Tento nový "inteligentný" cukor je v súčasnej dobe celebritou medzi zdravým zdrojmi karbohydrátov! Palatinóza je odvodená od cukrovej repy, podporuje látkovú výmenu, ktorá pomáha znižovať telesnú hmotnosť a súčasne prispieva k zníženiu únavy svalov počas športového výkonu. Vieme, že karbohydráty sú hlavným palivom pre trvalú energiu. Štúdie ukázali, že Palatinóza vďaka pomalému uvoľňovaniu glukózy, prospieva vytrvalostným športovcom a ľuďom ktorí potrebujú nepretržitý zdroj energie po dlhú dobu.

Taurín
Táto aminokyselina je označovaná za "nutričné faktor dlhovekosti". Bolo zistené, že zdravie jedinci majú v tele vysokú hladinu tejto látky! Taurín pomáha zvyšovať kontrakcie svalov, čo pre vás v konečnom dôsledku znamená kvalitnejší tréning! Tiež pomáha s odbúravaním kyseliny mliečnej a tak môžu vaše svaly pracovať dlhšie .. Vedci označili taurín za "zázračnú molekulu", ktorá zlepšuje vytrvalosť, zvyšuje produkciu energie a pomáha telu metabolizovať tuk.

Extrakt zo zelených kávových bôbov
Extrakt zo zelených kávových bôbov je silným hráčom v antioxidačné hre. Stal sa zároveň obľúbenou látkou, ktorá pomáha udržiavať rovnováhu v organizme a zlepšuje jeho fungovanie. Kým sú zelené kávové bôby poznáme svojimi blahodárny účinky pri znížení váhy, veľmi málo ľudí pozná ich ďalšie benefity ako zlepšenie reakčnej doby, zvýšenie bdelosti a pomôcť proti únave!

Kajenské korenie
kajenské korenie má extrémne vysoký obsah kapsaicínu, ktorý pomáha rýchlo a účinne uľavovať od bolestí svalov a kĺbov! Extrakt z kajenského korenia je tiež skvelý na posilnenie funkcie všetkého metabolizmu. Bolo dokázané, že pomáha telu pri spaľovaní nadmerného množstva tukov. Taktiež pomáha k zlepšeniu krvného obehu a posilnenie imunitného systému, čo je zásadné pre regeneráciu.

Extrakt zo semena Guarany
Tento prírodný stimulant, je obľúbenou ingredienciou používanou športovci a jedinci, ktorí chcú dosahovať maximálnych výkonov. Pomáha znižovať duševnú a fyzickú únavu. Guarana, ktorá obsahuje dvakrát toľko kofeínu ako kávové zrná, sa do tela uvoľňuje pomalšie a poskytuje tak stabilný zdroj energie a zároveň tým pomáha správnemu fungovaniu metabolizmu. Je taktiež známym katalyzátorom rozpadu kyseliny mliečnej a pomáha tak uvoľňovať svalové napätie a preto si získal takú obľubu u športovcov!

Extrakt z listov Yerba Maté
Yerba maté, je nazvaný juhoamerickými národmi "nápojom bohov". Je známy tým, že poskytuje energiu, ktorá je popisovaná ako jemná, čistá, pokojná a vyvážená. Mnohí z nás počuli o hormónu dopamínu ako o životne dôležitom pre naše prežitie. Vedeli ste však, že táto "motivačný molekula" je pre športovcov kľúčovou zložkou pri zvyšovaní fyzickej výkonnosti? Extrakt z Yerba Maté pomáha stimulovať produkciu dopamínu a tým zvyšuje schopnosť sústredenia a seba motivácie. Poskytuje úľavu od fyzickej únavy a blahodárne pôsobí na náš organizmus svojimi antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami. Aj to je jedným z dôvodov prečo milióny ľudí po celom svete si denne radi vychutnajú šálku Yerba Maté!

Vitamín C
Každý z nás už počul ako je dôležité mať dostatok vitamínu C. Jeho úloha je nezameniteľná pokiaľ ide o zdravo fungujúci metabolizmus a silný imunitný systém. Vitamín C je tiež známe tým, ze pomáha produkciu kolagénu a je veľmi dôležitý pri raste a regenerácii tkanív. . Je to nenahraditeľný doplnok pri zlepšovaní zdravotných účinkov cvičenia a znižovanie poškodenia spôsobeného cvičením.

B KOMPLEX čiže Komplex vitamínu B (B1, B2, B3, B6, B12)
Rodina vitamínov B hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní nášho tela v chode. B Komplex je jednou zo základných látok podieľajúcich sa v tele na metabolizácii potravy a zásobenie tela energiou. Podieľa sa na procese vzniku nových buniek, zlepšuje metabolizmus a obnovuje imunitný systém. E3 obsahuje 100% vašej odporúčanej dennej hodnoty komplexu vitamínu B.

Nový obrázek_2