Imunita nie je v ohrození iba v zimných mesiacoch

VALENTUS VERATROL SPREJ


Znižujú únavu a únavu, tiež vám pomáhajú chrániť a posilňovať imunitný systém

Jedná sa o nový typ produktu, kde len pomocou sprejov podporujete svoj každodenný život. Podporujú optimálne bunkové zdravie. Pomáhajú vám udržať vysokú hladinu energie.

coronavirus-disease-covid-2019-5060427_1920

Sport je spojený so záťažou, dosahovanie maximálnych športových výkonov sa často spája so zvýšenou mierou stresu.
Nielen telo, ale aj psychika má vplyv na fungovanie imunity. Preto je treba takto zaťažovanú a často oslabenú imunitu cielene posilňovať a organizmu tak nedovoliť stratiť potrebnú obrany schopnosť.Prevail-Veratrol-Spray-Game-changer

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

VALENTUS VERATROL SPREJ - priateľ do nepohody
Imunita nie je v ohrození iba v zimných mesiacoch, kedy na vás útočia vírusy a iné choroby.
Cvičenie samotné zlepšuje vašu celkovú kondíciu, čo môže posilniť váš imunitný systém - obrana tela proti infekciám. Niektoré štúdie ukazujú, že cvičenie "strednej intenzity" môže znížiť počet prechladnutia.

Resveratrol je jednou z najúčinnejších molekúl pri zachytávaní voľných radikálov, preto je veľmi vhodné ho užívať pri hľadaní účinného antioxidantu od 30 rokov alebo skôr, ak ste fajčiar, jednu kapsulu denne.

Účinky produktu VALENTUS VERATROL SPREJ sa blíži zázraku, ide o unikátny prírodný doplnok stravy vhodný najmä pre posilnenie imunity.
Jedinečná kombinácia prírodných látok živočíšneho a rastlinného pôvodu celkovo podporujúca
zdravie.

U ľudí s vysokým stupňom stresu. Resveratrol je veľmi užitočný v boji proti oxidačnému stresu, jednej z hlavných príčin starnutia.
VALENTUS VERATROL SPREJ   je silný antioxidant, ktorý obsahuje resveratrol. Molekula proti starnutiu, ktorú všetci chceme!
Resveratrol je látka extrahovaná hlavne z kože hrozna, ktorá sa používa pre červené víno. Množstvo sa okrem iného odlišujú v závislosti na tom, kde sa hrozno pestujú, čase zberu.

nový obrázek_1 Vedecké štúdie ukazujú, že to môže byť jedna z najúčinnejších látok, ktoré pochádzajú z rastlinných extraktov a zlepšujú tak zdravie.
 Veratrol je jedným z našich štyroch prevládajúcich výživových sprejov. Dnes ľudia na celom svete zažívajú nový druh zdravia a vitality.
 Ak hľadáte bezpečný spôsob, ako zabrániť prechladnutia, môže byť pravidelným cvičením, mierna aktivita je určite vhodná, ale nie jediná účinná metóda.

 Cvičenie zlepšuje vašu celkovú kondíciu, čo môže posilniť váš imunitný systém.

 Cvičenie "stredná intenzity" môže znížiť počet prechladnutia.
 Tento typ aktivity zahŕňa veci ako 20-30 minút chôdze každý deň, chodiť do posilňovne každý druhý deň, alebo jazdiť na bicykli s vašimi deťmi niekoľkokrát týždenne.

 Ak chcete váš imunitný systém podporiť ešte viac práve pred blížiacim sa zimným obdobím, úprimne odporúčame nákup potravinového doplnku   VALENTUS VERATROL SPREJ .

Výrobok VALENTUS VERATROL SPREJ   obsahuje dôležité živiny, ako sú bielkoviny, tuky, cukry, vitamíny a minerály.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870