NESEĎTE LEN NA ZADKU.

NESEĎTE LEN NA ZADKU.

NESEĎTE LEN NA ZADKU. POKIAĽ CHCETE MAŤ SILNÚ IMUNITU, DOPĹŇAJTE DO SVOJHO TELA VITAMÍNY A MINERÁLY A NESEĎTE LEN NA ZADKU, ALE SA AJ HÝBTE. IMÚNNY SYSTÉM JE NIEČO, ČO JE POTREBNÉ CHRÁNIŤ A STARAŤ SA O NEHO. JE TO SÚHRA PRÍJMU A VÝDAJA.
 

Keď organizmu dáme všetko dôležité pre správne fungovanie, odmení nás silnou imunitou. Bežné prejavy zlyhania imunity pozná asi každý z nás - únava, vyčerpanosť, choroba. Ako sa tomu vyhnúť?

C-DEFENZ Valentus dodáva do tela dôležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chráni pred stresom, znižuje pocit únavy, dodáva prísun energie. 

 

Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité? Ich nedostatok spoznáte, telo vám samo povie, čo mu chýba. U horčíka (magnézia) dochádza pri vyplavenie z tela a jeho nedostatku k svalovým kŕčom a bolestiam hlavy.

Môže sa objaviť nespavosť, tras, celková slabosť a brnenie končatín, točenie hlavy, zrýchlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje sa síce v ovocí a zelenine a orechových plodoch, ale vyplavuje sa denne z tela von: stresom, fyzickým pohybom a nemožno ho v tele udržať, musí sa dopĺňať. 

Zinok a vitamín E majú vplyv na rast, vývoj, zdravé nechty a vlasy. Hojenie rán, plodnosť, stav pleti. Zinok má tiež vplyv na duševný vývoj človeka. Zdrojom sú potraviny a semienka, strukoviny, žĺtky. Ak sa nechcete strážiť, či máte týchto minerálov a vitamínov dostatok a chcete predísť následkom, zjednodušte si život a doplňte všetko potrebné s C-DEFENZ Valentus , stačí si dať dve kapsuly denne, zapiť vodou a máte vyriešené. 

 

 

Veľmi dôležitý je vitamín D, ktorý vzniká pri opaľovaní na slniečku. Pri jeho nedostatku nie len kazia zuby, ale dochádza k deformácii kosti a svalových kŕčom. Posilňuje obranyschopnosť organizmu a jeho odolnosť proti infekciám, rovnako ako vitamín C.

Vitamíny z radu B sú pre telo nenahraditeľné. Majú vplyv snáď na všetko, nech je to chuť k jedlu, dobrá nálada, energia, sústredenosť, správna funkčnosť nervového systému, pokojné spanie, odolnosť voči infekciám. C-DEFENZ Valentus je zdrojom všetkých týchto dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre telo. Posilňuje imunitu pri fyzickej námahe a pomáha odolávať stresu. 

C-DEFENZ VALENTUS NOVÁ GENERÁCIA VÝŽIVY

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870