Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité?

Prečo sú pre nás tak vitamíny a minerály dôležité? Ich nedostatok spoznáte, telo vám samo povie, čo mu chýba. U horčíka (magnézia) dochádza pri vyplavenie z tela a jeho nedostatku k svalovým kŕčom a bolestiam hlavy.

Môže sa objaviť nespavosť, tras, celková slabosť a brnenie končatín, točenie hlavy, zrýchlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje sa síce v ovocí a zelenine a orechových plodoch, ale vyplavuje sa denne z tela von: stresom, fyzickým pohybom a nemožno ho v tele udržať, musí sa dopĺňať. 

Zinok a vitamín E majú vplyv na rast, vývoj, zdravé nechty a vlasy. Hojenie rán, plodnosť, stav pleti. Zinok má tiež vplyv na duševný vývoj človeka. Zdrojom sú potraviny a semienka, strukoviny, žĺtky. Ak sa nechcete strážiť, či máte týchto minerálov a vitamínov dostatok a chcete predísť následkom, zjednodušte si život a doplňte všetko potrebné s C-DEFENZ Valentus , stačí si dať dve kapsuly denne, zapiť vodou a máte vyriešené. 

 

Neseďte len na zadku. Pokiaľ chcete mať silnú imunitu, dopĺňajte do svojho tela vitamíny a minerály a neseďte len na zadku, ale sa aj hýbte. Imúnny systém je niečo, čo je potrebné chrániť a starať sa o neho. Je to súhra príjmu a výdaja.

Keď organizmu dáme všetko dôležité pre správne fungovanie, odmení nás silnou imunitou. Bežné prejavy zlyhania imunity pozná asi každý z nás - únava, vyčerpanosť, choroba. Ako sa tomu vyhnúť?

 C-DEFENZ Valentus dodáva do tela dôležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chráni pred stresom, znižuje pocit únavy, dodáva prísun energie. 

 

Veľmi dôležitý je vitamín D, ktorý vzniká pri opaľovaní na slniečku. Pri jeho nedostatku nie len kazia zuby, ale dochádza k deformácii kosti a svalových kŕčom. Posilňuje obranyschopnosť organizmu a jeho odolnosť proti infekciám, rovnako ako vitamín C.

Vitamíny z radu B sú pre telo nenahraditeľné. Majú vplyv snáď na všetko, nech je to chuť k jedlu, dobrá nálada, energia, sústredenosť, správna funkčnosť nervového systému, pokojné spanie, odolnosť voči infekciám. C-DEFENZ Valentus je zdrojom všetkých týchto dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre telo. Posilňuje imunitu pri fyzickej námahe a pomáha odolávať stresu. 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

C-DEFENZ VALENTUS NOVÁ GENERACE VÝŽIVY

 

cdefenz
 
140938175 10219074293196732 1127643399308738292 n
 
 

Nová generace výživy je tady! Imunitní podpora je nyní POTŘEBA více než kdy jindy!  

Dobré imunity je obtížné dosáhnout pouze při správné stravě, proto jsme vyvinuli naše kapsle C-DefenZ podporující imunitu plné nejvyššího množství vitamínů a živin. ZAČNĚTE SVŮJ DEN SILNÝ!

Silná imunita je velmi důležitá a velmi těžko ji dosáhnout pouze za pomoci stravy. Proto je třeba podpořit svou imunitu užíváním vitamínů. Prevail CDefenZ pomáhá podporovat a chránit imunitní systém vašeho těla.

Vitamin D je známý jako sluneční vitamín a je obtížné udržet potřebnou hladinu tohoto vitaminu v těle během celého roku. Vitamín C se nachází v různých druzích ovoce a zeleniny, ale v těle se neukládá a proto je třeba jeho dávku doplnit.

benefity:

  • podporuje a chrání imunitní systém
  • snižuje únavu a pocit vyčerpání
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • má pozitivní vliv na metabolismus