VITAMÍN C JE NEVYHNUTNÝ PRE ZDRAVÝ ŽIVOT A PODPORUJE MNOŽSTVO FUNKCIÍ V TELE.

Je známe, že vitamín C pomáha pri produkcii kolagénu, čo je dôležité pre zdravie kože, kostí a chrupaviek.

vitamín-c-liposomalne-180-kapsuleTiež podporuje funkciu imunitného systému a je antioxidant, čo pomáha chrániť telo pred škodlivými voľnými radikálmi.

Ľudia žijúci v veľkomestách, fajčiari, alkoholici, starší ľudia a ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu, majú vyššiu potrebu vitamínu C v dôsledku vyššieho rizika stresu a oxidácie.

Fajčiari, napríklad, vystavujú svoje telo vysokému množstvu oxidačného stresu z cigaretového dymu, zatiaľ čo starší ľudia potrebujú viac antioxidantov na podporu imunitného systému a boji proti procesu starnutia .

V súčasnej dobe existuje mnoho spôsobov, ako získať dostatok vitamínu C, ale jednou z najefektívnejších foriem je liposomálny vitamín C.

Lipozómový vitamín C sa líši od bežného vitamínu C tým, že je uložený v lipozomoch , čo sú malé bubliny, ktoré pomáhajú transportovať vitamín C priamo do buniek. Tento spôsob dodania zaisťuje, že vitamín C bude lepšie absorbovaný a využitý vašim telom.

V závere možno povedať, že vitamín C je pre zdravý život nevyhnutný a pre množstvo skupín ľudí je jeho dodávka obzvlášť dôležitá. Ak hľadáte efektívny spôsob, ako získať dostatok vitamínu C, môžete zvážiť liposomálnu formu.

Vitamín C liposomálny 180 kapsúl

Lipozómy, ktoré sú tvorené tukovou vrstvou,  zaisťujú ochranu vitamínu C  pred pôsobením žalúdočných a črevných stien, čím sa minimalizuje riziko podráždenia tráviaceho systému. Funkčnosť liposomálnej emulzie bola nezávisle vyhodnotená v laboratóriu Blue Stream Laboratories. Receptúra ​​obsahujúca kombináciu fosfolipidov a vitamínu C vo forme 180 kapsúl.