5 najlepších potravín na budovanie svalovej hmoty

Začínaš s tréningom a chceš si postaviť svalnaté telo? Tak si dávaj pozor, čo ješ! Tu sú 5 potravín, ktoré ti pomôžu na dosiahnutie cieľa:

  1. Kuracie prsia – najlepší priateľ každého kulturistu. Plné bielkovín a málo tuku, ideálny na budovanie svalov. Na fitmiracles.sk nájdeš najlepšie kúsky z voľného výberu!

  2. Losos – nielenže je to skvelá chuťovka, ale aj plný omega-3 mastných kyselín, ktoré podporujú rast svalov a regeneráciu po tréningu. Mrkni na našu ponuku lososov!

  3. Celozrnné cestoviny – obsahujú mnoho zložiek, ktoré potrebuješ pre správne fungovanie tela, ako sú bielkoviny, vláknina a sacharidy. A navyše sú ideálne na nabratie energie pred tréningom!

  4. Orechy – sú plné zdravých tukov, bielkovín a vitamínov. Ideálne na desiatu alebo doplnenie energie pred tréningom. Na fitmiracles.sk máme široký výber orechov!

  5. Hovädzie mäso – plné bielkovín a železa, ktoré telo potrebuje na rast svalov. A kde ho nájdeš najlepšie? Na fitmiracles.sk, samozrejme!

Tak si daj pozor, čo ješ, a dodaj svojmu telu tie najlepšie suroviny na budovanie svalovej hmoty! 

V našej ponuke nájdete rôzne druhy doplnkov stravy a ďalšie produkty na zníženie hmotnosti podporu zdravia, lepší spánok a aj lepšiu pleť.

Skúste ich a uvidíte, ako vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Všetko nájdete zdena   www.fitmiracles.cz a vyberte si ten najvhodnejší produkt pre vás. 

Pre slovenských zákazníkov prevádzkujeme web www.napojena-chudnutie.eu 

Ďalej pre vás prevádzkujeme: 

alebo sa pridajte do našej skupiny na Facebooku kde nájdete aj reálne príbehy našich zákazníkov a hlavne ich výsledky tu