Ako rieši horčík problém s obezitou

Horčík má vplyv na riešenie problému s obezitou tým, že podporuje reguláciu hormonálnej rovnováhy a metabolizmu. Tento minerál je kľúčový pre správnu funkciu radu enzýmov, ktoré sa podieľajú na tvorbe a ukladaní energie. Nízka hladina horčíka v tele môže viesť k narušeniu hormonálnej rovnováhy, vrátane produkcie inzulínu, čo môže viesť k zvýšeniu telesnej hmotnosti.

Horčík taktiež podporuje spaľovanie tukov a pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Okrem toho má horčík pozitívny vplyv na stres, čo je dôležité, pretože stresové situácie môžu viesť k nárastu telesnej hmotnosti.

V súhrne môže byť dopĺňanie horčíka prospešné pri riešení problému s obezitou tým, že podporuje správnu funkciu metabolizmu a reguláciu hormonálnej rovnováhy. Je však nutné dbať na dodržiavanie odporúčaného denného príjmu av prípade potreby sa poradiť s lekárom.

Nedostatok horčíka môže viesť k sérii zdravotných problémov , ako sú napríklad kŕče, nespavosť, problémy so srdcovým rytmom, vysoký krvný tlak, úzkosť, depresie a ďalšie. Navyše sa horčík podieľa na vstrebávaní vápnika a na regulácii hladiny cukru v krvi, takže nedostatok môže mať negatívny vplyv na kosti, metabolizmus a cievne zdravie. Preto je dôležité sledovať svoj príjem horčíka av prípade potreby ho doplniť.

Treonát horečnatý

Dr. Mercola Magnesium Threonate je  vysoko účinná forma horčíka,  ktorá je cenená pre svoju vysokú vstrebateľnosť a využiteľnosť v mozgu a bunkách tela. Magnesium Threonate pomáha synaptickej plasticite (čo súvisí s učením, pamäťou a kognitívnymi funkciami), zvyšuje obsah horčíka v mozgu asi o 15%, kam sa iné formy horčíka ťažko dostanú. Tiež zohráva úlohu pri procese znižovania starnutia mozgu.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy doplnkov stravy a ďalšie produkty na zníženie hmotnosti podporu zdravia, lepší spánok a aj lepšiu pleť.

Skúste ich a uvidíte, ako vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Všetko nájdete zdena   www.fitmiracles.cz a vyberte si ten najvhodnejší produkt pre vás. 

Pre slovenských zákazníkov prevádzkujeme web www.napojena-chudnutie.eu 

Ďalej pre vás prevádzkujeme: 

alebo sa pridajte do našej skupiny na Facebooku kde nájdete aj reálne príbehy našich zákazníkov a hlavne ich výsledky tu 

Ak sa rozhodnete produkty len vyskúšať nebojte sa použiť zľavový kód na dopravu  DFREE   alebo aj 10% zľavu tu je kód  90403996

Zoznam , Google   Joy May Slovakia