DÔLEŽITOSŤ VITAMÍNU K2 A D3 PRE ZDRAVIE: UNIKÁTNA RECEPTÚRA ​​PRE BIOLOGICKÚ DOSTUPNOSŤ

Vitamíny K2 a D3 sú pre naše telo nenahraditeľné. Tieto dva vitamíny spolu súvisia a pomáhajú udržiavať zdravie kostí, srdca, ciev a zubov. Ich nedostatok môže viesť k rôznym zdravotným problémom, ako je napríklad osteoporóza, krehkosť kostí a kardiovaskulárne choroby.

Príkladom môže byť žena, ktorá trpela bolesťami kostí a zistila, že jej nedostatok vitamínu D3 je zdrojom jej problémov . Po začatí užívania doplnkov stravy s vysokými dávkami vitamínov D3 a K2, zaznamenala významné zlepšenie svojho zdravotného stavu a ustúpila jej bolesť.

Tento príklad ukazuje, aké dôležité je dbať na dostatočný príjem vitamínov D3 a K2 na udržanie zdravia a prevenciu zdravotných problémov. Preto je dôležité starostlivo zvážiť, či je naša strava dostatočne bohatá na tieto dva dôležité vitamíny a zvážme použitie doplnkov stravy, pokiaľ je to nutné.

Vitamín K2 a D3 patrí medzi veľmi dôležité látky pre zdravie človeka. Tieto vitamíny spolu súvisia a významne prispievajú k udržaniu zdravia kostí, srdca, ciev a zubov.

Vitamín K2, tiež nazývaný menaquinón, je dôležitý pre správnu funkciu krvi. Podieľa sa na procese zrážania krvi a zabraňuje tvorbe krvných zrazenín. Navyše pomáha udržovať pevnosť kostí, pretože napomáha vstrebávaniu vápnika do kostí.

Vitamín D3 , tiež nazývaný cholekalciferol, je nevyhnutný pre zdravie kostí a zubov. Pomáha vstrebávať vápnik a fosfor, ktoré sú nevyhnutné pre pevnosť kostí. Navyše podporuje imunitný systém a zlepšuje náladu.

Unikátna receptúra ​​s vysokou dávkou vitamínu K2 a D3 , ako je táto, môže pomôcť zlepšiť biologickú dostupnosť týchto vitamínov.

Výrobok Vitamín D3 5000 IU, K2 180 mcg, 30 kapsúl   obsahuje najaktívnejšiu formu vitamínu K2 (Menaquinone-7), ktorý je získavaný z fermentovaného cíceru a neobsahuje neaktívny cis formy vitamínu K2. Navyše obsahuje vysokú dávku vitamínu D3, čo môže pomôcť posilniť imunitný systém a podporiť zdravie kostí a zubov.

V závere možno povedať, že vitamíny K2 a D3 sú pre človeka nedoceniteľne dôležité a výrobok Vitamín D3 5000 IU, K2 180 mcg  s vysokými dávkami týchto vitamínov môže pomôcť zlepšiť život a udržať zdravie. Preto je dôležité dbať na dostatočný príjem týchto vitamínov av prípade potreby zvážiť užívanie doplnkov stravy.