PUSA PLNÁ VITAMÍNOV

PUSA PLNÁ VITAMÍNOV

Stres spôsobuje v tele nerovnováhu, prebieha vnútri štiepenie, redukcie, oxidácie. Pre lajky to znamená, že keď zlá molekula narazí na zdravú, vznikne ďalšia zlá. Takže pri väčšom vzniku zlých molekúl dochádza k hromadnému ničeniu zdravých buniek, ktoré majú vplyv na starobu a rôzne choroby. 

Vďaka Multi - Vit spray  ľudia na celom svete zažívajú nový druh zdravia a vitality. Vďaka spektru vitamínov a minerálov je to oveľa viac než váš typický multivitamín. Poskytuje najmä denné dávky vitamínov B12 / B6 a zinku, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu vášho správneho fungovania imunitného systému.

Výhody prevládajúceho multi-vit:

  • Pomáha chrániť a posilňovať imunitný systém.
  • Imunitný systém: kombinácia B6, zinku a B12 prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

 

Energia: vitamín B12 a tiamín prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu únavy a vyčerpania.

Oxidačný stres = oxidácie v tele. Čím väčšia oxidácia, tým rýchlejší proces starnutia, tým rýchlejšia možnosť rôznych zápalov a civilizačných chorôb. Multi - Vit spray Czech vie tento proces zastaviť.

Ako už sme písali v minulých článkoch, je dôležitý spôsob života, stravovanie a tiež v akom prostredí žijeme, zdá sme pracovne vyťažení a koľko cukru do tela prijímame.Ani alkohol a cigarety urýchľujú príjem zlých látok do tela. Vo všetkom musí byť rovnováha. 

SILA A IMUNITA

Vďaka množstvo vitamínov a minerálov je sprej Prevail Multi-vit viac ako bežný multivitamín. Poskytuje najmä dennú dávku vitamínov B12, B6 a zinku, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu vášho imunitného systému.

 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

SPIRULINA

Sladkovodná modrozelená riasa spirulina o  bsahuje veľa vitamínov, minerálov, aktívnych enzýmov a viac ako 50% bielkovín  , čo riasu radí medzi   najviac na proteíny bohaté prírodné potraviny  . Riasy spiruliny sú významným   antioxidantom, posilňujú imunitu, pomáhajú zvyšovať koncentráciu a pôsobí proti únave  .

CHLORELLA

Chlorella   je sladkovodná jednobunková riasa, ktorá obsahuje veľké množstvo aktívnych látok. Vďaka obsahu širokej škály   antioxidantov   sa užíva často pri   detoxikácii organizmu  . Chlorella vie ľudskému organizmu tiež doplniť   mnoho potrebných látok  , pretože obsahuje chlorofyl, vitamíny A, B1, B2, B6, horčík, vápnik, železo, bielkoviny a rastový faktor CGF