Starostlivosť o kožu

Cellinea - odstraňuje celulitídu
 
CELLINEA - ODSTRAŇUJE CELULITÍDU
 
Cellinea je starostlivo vyvinutý výživový doplnok, ktorý odstraňuje celulitídu bezpečným a účinným spôsobom. Tiež zlepšuje vitalitu pokožky. Mimoriadny výber zložiek, obsiahnutý v Cellinea, oslobodzuje ...
 
61aME tcKRL.  SL1000
 
AGELESS DOKONALÁ VÝŽIVA PRE VAŠU PLEŤ
 
Ageless dokonalá výživa pre vašu pleť v podobe krému, vďaka ktorému môžete vyzerať mladšie o desať rokov. Stres, vek, uponáhľaná doba, to všetko zanecháva na vašej pokožke stopy. Ageless pomáha ...
 
74795237 2193188564307183 9084358432407945216 n
 
INSTANT YOUTH VALENTUS SILNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM
 
Objavte Instant Youth, silný krém proti vráskam, ktorý začne okamžite pracovať na zmiernenie viditeľných známok starnutia a počas niekoľkých minút vás vytvorí znateľne ...
 
 

 

Trápi vás pomarančová koža zle spíte?

Trápi vás pomarančová koža ako veľa žien? Aj ja jej riešim ..

Vyskúšala som produkt, drink na noc. Skvele po ňom spím a moje telo s ním páli tuk aj v noci ..

Vy odpočívate a drink sa snažia odviesť prácu za vás ..

Čo je to za zázrak? 

Významná bielkovina patrí medzi základné stavebné zložku spojivových tkanív a tvorí takmer 30% všetkých proteínov obsiahnutých v našom tele.

V koži sa kolagén vyskytuje až zo 70%, ale nachádza sa aj v kĺboch, väzivách, chrupavkách, orgánoch, dokonca aj v očiach.

 

Nová generácia na chudnutie!

Schudnite a pritom si užívajte svoje obľúbené jedlo! Objavte nový rad nápojov na chudnutie prirodzenej hmotnosti od Valentus a zažite nový druh zdravia a vitality. 

 Formulovaný s najlepšími prírodnými ingredienciami z niektorých z najzachovalejších miest na svete!

žena-2605332_1920

Podpora zdravého spánku Znižuje stres a úzkosť Podporuje spaľovanie tukov Potláča chute na sladké Zlepšuje metabolizmus Podporuje dobré trávenie Obsahuje antioxidanty Môže znižovať hladinu cholesterolu Kolagén pôsobí proti starnutiu pokožky.

HiBurn8 je tiež zdrojom vysoko účinného hydrolyzovaného kolagénu, poskytuje biologicky dostupné proteíny, minerály, vitamíny a dôležité aminokyseliny. Štrukturálne proteín kolagén je totiž jedným z najlepšie udržiavaných tajomstiev proti starnutiu a na podporu chudnutia.