uVOD

Cítit sa dobre

Chudnutie nie je ľahká cesta, ale keď sa nám podarí dosiahnuť naše ciele, je to ohromujúci pocit.  A práve to sa nám podarilo dosiahnuť vďaka nášmu úsiliu a vôli.

Chcela by som sa touto cestou poďakovať všetkým, ktorí sa na tomto úsilí podieľali. Vďaka trpezlivosti a podpore našich blízkych sme sa mohli plne sústrediť na náš cieľ a dosiahnuť ho.

Tiež by som chcela poďakovať všetkým, ktorí sa rozhodli nás na tejto ceste nasledovať. Je skvelé vidieť, ako sa Vám darí a aké výsledky dosahujete. Držím Vám palce, aby ste v tom pokračovali a dosiahli všetko, čo si prajete.

Nezabudnite, že chudnutie je o zmene životného štýlu, nie o krátkodobej diéte. Prajem Vám veľa úspechov na tejto ceste zdravého životného štýlu.

DAKUJEM ŽE CHUDNETE

 

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by niekto mohol chcieť byť chudý.

Niektorí ľudia sa môžu cítiť lepšie vo svojom tele, ak sú chudší, zatiaľ čo iní môžu mať zdravotné dôvody pre snahu schudnúť.

Chudnutie môže byť tiež súčasťou snahy o lepšiu fyzickú kondíciu alebo vyššiu úroveň zdravia a wellness.

10 rád prečo byť chudý

 1. Chudnutie môže pomôcť znížiť riziko mnohých chronických ochorení, ako je cukrovka typu 2, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu a niektoré druhy rakoviny.
 2. Byť chudý môže zlepšiť vaše celkové zdravie a wellness.
 3. Chudnutie môže pomôcť zvýšiť vašu fyzickú výkonnosť a vytrvalosť.
 4. Byť chudý môže pomôcť zlepšiť vaše sebavedomie a celkové sebavedomie.
 5. Chudnutie môže pomôcť znížiť riziko vzniku niektorých zranení, ako sú napríklad bolesti chrbta alebo kolien.
 6. Byť chudý môže pomôcť zlepšiť vašu spánkovú kvalitu.
 7. Chudnutie môže pomôcť znížiť únavu a zvýšiť celkovú úroveň energie.
 8. Byť chudý môže pomôcť zlepšiť vašu pleť a vzhľad vlasov.
 9. Chudnutie môže pomôcť znížiť riziko vzniku niektorých druhov ochorení, ako je napríklad osteoartróza.
 10. Byť chudý môže pomôcť zlepšiť vaše sexuálne zdravie a výkonnosť.

  

Je dôležité si uvedomiť, že chudnutie by malo byť vždy vykonávané zdravým a udržateľným spôsobom. To znamená vyváženú stravu a dostatočný príjem tekutín, rovnako ako pravidelný fyzický tréning.

Je tiež dôležité vyhľadať radu od lekára alebo odborníka na výživu, ak máte záujem o chudnutí alebo chcete zmeniť svoj jedálniček alebo úroveň fyzickej aktivity.

Tu sú odporúčané potravinové doplnky na hubutie od spoločnosti Valentus.

Prípravky vyskúšalo úspešne už niekoľko stoviek tisíc zákazníkov po celom svete.

Široký mrakodrap 160x600 px - Facebook obálka
 
 
Túžba vlastniť krásnu, sexy postavu je snom mnohých žien. Tak ako muži často chcú svaly, ženy sa naháňajú útlu postavu, za ktorú by sa nemuseli hanbiť v plavkách alebo krátkych sukniach
K tomu, aby ženy docielili vysnívanú postavu, môžu dôjsť niekoľkými spôsobmi. 
 
Pre niektorých cesta vedie cez cvičenie a vyváženú stravu, iné držia zase drastické diéty. Čím rýchlejšie sa blížia letné mesiace, tým viac chcú byť ľudia chudí, a volia tak často veľmi radikálne metódy.Existuje však aj iná, nie tak bolestná, cesta. 
 
Tá spočíva v doplnkoch stravy, často prírodných. S nimi je chudnutie hračka.
Jedným z takých produktov, na ktoré by ste mali zamerať svoju pozornosť, ak chcete schudnúť, je káva na chudnutie Valentus . Tento atraktívny výrobok je hitom poslednej doby. 
 
Niekoho síce môže odradiť počiatočná obstarávacia cena, ale vynikajúce výsledky hovoria samy za seba.Len málo prípravkov na chudnutie je tak účinných. A najlepšie na tom je, že nemusíte meniť svoje doterajšie návyky. Chudnete, aj keď všetko zostáva pri starom. To je sen, o ktorom všetci, čo chcú zhodiť niekoľko kíl, snívajú.
 
Facebook příspěvek 940x788 px - Instagram příspěvek - Logo (1)
Existuje niekoľko spôsobov, ako môže káva pomôcť pri chudnutí. Napríklad kofeín, ktorý sa v káve nachádza, môže zvýšiť vašu energiu a metabolizmus, čo vám môže pomôcť spáliť viac kalórií.

Káva tiež obsahuje antioxidanty a môže mať protizápalové účinky, ktoré môžu pomôcť zlepšiť zdravie a pomôcť pri chudnutí.

To však neznamená, že by ste mali začať piť veľa kávy a očakávať, že vám pomôže schudnúť.

Ako so všetkým, je dôležité udržať si zdravú rovnováhu a piť kávu v miernych množstvách. Odporúča sa piť najviac 2-3 šálky kávy denne.

Okrem toho je dôležité mať na pamäti, že káva sama o sebe nebude mať zázračné účinky na chudnutie.

Je to len jedna súčasť zdravšieho životného štýlu, ktorý zahŕňa zdravé stravovanie a dostatok fyzickej aktivity.

Ak budete dodržiavať tieto základné kroky a budete piť kávu v miernych množstvách, môže vám pomôcť pri chudnutí.

Je pravda, že pre niektorých ľudí môže byť ťažšie začať s chudnutím a udržať si motiváciu počas procesu.

Ak sa vám to deje, môže vám pomôcť, keď si nájdete spôsoby, ako sa motivovať a udržať si povzbudenie počas chudnutia.

Nastartujte svuje den

Tu je niekoľko tipov, ako to urobiť:

 1. Stanovte si ciele a vytvorte plán, ako ich dosiahnuť. Ciele vám môžu pomôcť zamerať sa na to, čo chcete dosiahnuť, a plán vám pomôže zistiť, ako sa k cieľu dostať.

 2. Nájdite si spoločníka na ceste za zdravším životným štýlom. Môže to byť kamarát alebo člen rodiny, s ktorým sa budete navzájom podporovať a motivovať.

 3. Vytvorte si zoznam dôvodov, prečo chcete schudnúť. Keď budete mať ťažký deň alebo sa budete cítiť demotivovaní, prečítajte si tento zoznam a získajte novú silu.Facebook příspěvek 940x788 px

 4. Sledujte svoje pokroky. Keď budete vidieť, že sa vám darí schudnúť, budete mať väčšiu motiváciu pokračovať v chudnutí.

 5. Buďte trpezliví. Chudnutie neprichádza zo dňa na deň, a preto je dôležité byť trpezlivý a nevzdávať sa hneď, keď sa objavia nejaké prekážky.

Verím, že ak budete používať tieto tipy, budete schopní udržať si motiváciu počas procesu chudnutia.

Byť zdravý a cítiť sa dobre je normálne a je to cieľ, ktorý by mal byť dosiahnutý pre všetkých ľudí. Existuje mnoho vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste sa cítili dobre, napríklad jesť zdravú a vyváženú stravu, pravidelne cvičiť, spať dostatočne a vyhýbať sa škodlivým návykom, ako je fajčenie alebo prílišné pitie alkoholu.

Je tiež dôležité mať dobré sociálne väzby a podporujúce rodinu a priateľov, ktorí vám pomôžu cítiť sa dobre. Ak sa necítite dobre, môže byť užitočné vyhľadať pomoc od lekára alebo mentálneho zdravotníka, aby ste zistili príčinu a získali pomoc s riešením problému.

kvalitný spánok a odpočinok