Veratrol 60ml Spray English (2 pack)

Kód: VAL5
Značka: Valentus
€72,20
6-9 dní

Veratrol Anglický Sprej 60ml (2 Balení)

2 za 1 – Získajte 2 rovnaké 60ml spreje s každou objednávkou

Predstavujeme Vám Valentus Veratrol Sprej, jedinečný antioxidantový sprej, ktorý prináša celkové omladenie tela vďaka výnimočným zložkám. S touto impozantnou formulou môžete dosiahnuť rovnováhu v boji proti starnutiu a podpore celkového zdravia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prežite revolúciu v starostlivosti o vaše zdravie a krásu s Valentus Veratrol Sprejom – najnovším odrazovým mostíkom vo svete celkového omladenia. Dvojnásobnú silu získate nielen v dvoch baleniach za jednu cenu, ale aj prostredníctvom resveratrolu, silného antioxidantu na rastlinnej báze, ktorý vám pomôže vyrovnať sa s výzvami starnutia.

Goji šťava a vitamín C poskytnú vášmu imunitnému systému potrebnú podporu, zatiaľ čo celková zmes prírodných ingrediencií v každom spreji podnieti omladenie tela, zvýši vitalitu a pomôže vám dosiahnuť optimálne zdravie.

S Valentus Veratrol Sprejom nielen ochutnáte zdravie, ale uvidíte jeho pozitívny vplyv na vaše každodenné životy.

Kľúčové Vlastnosti:

  • Resveratrol – Silný Antioxidant: Resveratrol, výrazný antioxidant z rastlinnej bázy, je kľúčovou zložkou Veratrol Spreja, ktorý pôsobí ako ochranný štít proti škodlivým účinkom voľných radikálov.

  • Goji Šťava - Podpora Imunitného Systému: Obsah goji šťavy prispieva k posilneniu imunitného systému, čo je kľúčový prvok celkového zdravia.

  • Vitamín C - Pre Psychické Funkcie: Vitamín C, známy pre svoju úlohu v podpore psychických funkcií, prispieva k normálnym náladám a sústredeniu.

Celkové Omladenie Tela:

Valentus Veratrol Sprej bol vyvinutý špeciálne na podporu hojenia a celkového omladenia tela. Jeho účinná kombinácia vitamínu C a exotických super ovocných extraktov zrýchľuje obnovu kolagénu, podporuje obratnosť, pružnosť vlasov a zvyšuje pružnosť pokožky.

Zdraví v Spreji:

Séria Prevail Výživových Sprejov od Valentus ponúka nielen Veratrol, ale aj ďalšie produkty pre zlepšenie celkovej pohody. Zdravie nikdy nechutilo tak dobre! Ľudia po celom svete vďaka Valentus Spray zažívajú nový spôsob dosiahnutia vitality a celkového blaha.

Ingrediencie:

Čistená voda, vitamín C, koncentrát šťavy z goji, koncentrát šťavy noni, koncentrát šťavy z mangostanu, koncentrát šťavy amalaki, koncentrát šťavy z aloe vera, koncentrát šťavy z granátového jablka, koncentrát šťavy z ryby z hroznových semien (viničnej vínnej révy, Pinefera), extrakt z kôry (Pinus Pinaster), prírodná aróma, kyselina citrónová, citrát draselný, sorbát draselný, glykozidy steviolu.