100% prírodný, bylinný čaj, ktorý sa veľmi dobre kombinuje s diétou alebo cvičením.

Váš organizmus vám zaručene poďakuje, pretože vďaka tomuto produktu môžete posilniť svoju imunitu, podporuje funkcie tráviaceho systému, obličiek a užijete si vďaka nemu aj pokojný a ničím nerušený spánok.

128258805_903994563724344_7459548502772659072_nTo všetko podporí detoxikáciu tela, vďaka čomu bude celý organizmus fungovať oveľa lepšie. Nie je to vôbec zložité. To je tiež veľkou výhodou tohto malého pomocníka. Jedno balenie obsahuje 30 porcií a vydrží vám zhruba po dobu dvoch mesiacov.

Nápoj si pripravujte dvakrát až trikrát za týždeň a vždy vypite jednu šálku. Jediná odmerka postačí na 200 ml tekutiny. Pripravuje sa ako klasický čaj. 

Jednoducho vezmete jednu odmerku a zalejete ju horúcou vodou. Pite vždy pred spaním.

 

Prevail V-TOX je vynikajúca zmes prírodných ingrediencií pochádzajúcich z celého sveta, ktoré vytvárajú silný a silný čaj, ktorý:
Podporuje prirodzený vylučovací proces tela;
 
Podporuje pravidelnosť a zdravý tráviaci trakt; a Zlepšuje trávenie a prirodzené funkcie moču.
 
  • ŽIADNE PRIDANÉ CHEMIKÁLIE
  • PRÍRODNÉ ZLOŽKY
  • IMUNUJTE ZVYŠOVANIE KVALÍT

 

Pri použití so sadou produktov pre reguláciu hmotnosti Prevail sú vylepšené synergické efekty V-TOX.
Návod na použitie: Nočný čaj - vypite jednu šálku prípravku Prevail V-TOX pred spánkom.
 
Patríte medzi milovníkov horúcich nápojov? Ak áno, vyskúšajte V Tox Valentus . Ide o detoxikačný čaj, vďaka ktorému zo svojho tela dostanete všetky škodlivé toxíny, ktoré tam nemajú čo robiť. Prečistiť svoje vnútro je veľmi dôležité a každý z nás by to mal robiť pravidelne. 
 
Konzumácia tohto nápoja je jednoduchá vďaka jeho vynikajúcej chuti, ale tiež nemusíte nijako obmedzovať svoj jedálniček.