Kontrola hmotnosti s nejzdravější kávou na planetě

 

Brazília je krajinou, ktorá sa radí medzi najväčšie pestovateľov kávy Arabika, vďaka pásme, v ktorom sa nachádza je káva veľmi kvalitný a chutí. Kávovník je pôvodom z Etiópie. Čoskoro po jeho objavení sa začal pestovať a kultivovať v arabských krajinách.

Odtiaľ bola semená prenesená do Indie, Brazílie, na Kubu, Kostariku a do ďalšej krajín. Káva je dnes jedna z najviac obchodovateľných potravín a významným vývozným artiklom a centrá jej pestovania nájdeme v Kolumbii, Vietname, Mexiku,

Peru a Indonézii. Poznáme na 60 odrôd Coffea Robusta a Coffea Arabica. Robusta je cenovo lacnejšie, chuťovo krémovejšia, má viac kofeínu, je kvalitný dobíjač energie, vďaka nej vydržíte pracovať dlho do noci. Arabica patrí k cenovo drahším, obsahuje menšie množstvo kofeínu, je jemnejšia. Europa Joe Brazil kvalitné Arabicu obsahuje. 

Valentus Brazilian Roast Coffee je špeciálne vyvinutý s prírodnými látkami potláčajúcimi chuť k jedlu a prísadami, ktoré pomáhajú detoxikovať vaše telo, Prevail Trim je skvelým doplnkom k akémukoľvek programu Kontrola hmotnosti 

Naše Valentus Prevail Brazilian Roast Coffee  je zložená z prírodných látok potláčajúcich chuť k jedlu, látok príjemných na pocit a detoxikačných zložiek.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Kontrola hmotnosti nie je ľahká úloha, preto sme vytvorili  Valentus Prevail Brazilian Roast Coffee
Káva Valentus Brazílska tmavá pečená.Zaručena strata hmotnosti je vyrobená z prírodných prospešných zložiek, vďaka ktorým je tento jedinečný vzorec úžasný.

Valentus Prevail Brazilian Roast Coffee  je skvelým doplnkom vášho programu kontrolu hmotnosti.
Exkluzívna funkčné káva určená na riadenie chuti do jedla, reguláciu príjmu cukru a tukov, podpore a zameranie zdravie mozgu, povznesenie nálady a podpore zdravých antioxidantov.

Chudnutie s najzdravšie kávou na planéte. Vďaka pražiacom výrobkom Valentus Slim zažívajú ľudia na celom svete nový druh zdravia a vitality.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870